"Златогор", "Еконія" та СТОВ "Коробівський" взяли участь у національній виставці "Агро-2014"

1

Категорія: 

4 червня на території Національного комплексу «Експоцентр України» в Києві відбулося урочисте відкриття XXVІ Міжнародної агропромислової виставки-ярмарки «Агро-2014», що є найбільшою загальнодержавною виставкою в Україні та триватиме до 7 червня 2014 року.

Черкащина вже традиційно взяла участь у цій виставці. За повідомленням прес-служби Черкаської ОДА, обласну делегацію очолила перший заступник голови обласної державної адміністрації Наталія Старікова та директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Оксана Криницька. Також в складі делегації області були: голова правління ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат» Владислав Кулініч, директор «Уманського Тепличного Комбінату» Микола Гордій, генеральні директори ТОВ «Національна горілчана компанія» групи компаній «Баядера» Микола Бабич і ПрАТ «Фрау Марта» Ірина Павленко, представники сільськогосподарських та переробних підприємств області, начальники районних управлінь АПК.

З метою презентації та пуполяризації продукції Черкаської області було сформовано експозиції кращих сільськогосподарських підприємств та провідних переробних підприємств, які є лідерами галузі не лише в області, а й на рівні держави. Уу формуванні експозиції взяли участь 24 підприємства області, серед яких були й золотоніські: ТОВ «Еконія» представляв безалкогольну продукцію, ТОВ «Златогор» - лікеро-горілчану, СТОВ ППЗ «Коробівський» - птицю.

Експозицію нашої області відвідав Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор ШВАЙКА. Він ознайомився з напрацюваннями аграріїв області, результатами роботи тваринницької галузі, оцінив якість продукції, що виробляється черкаськими підприємствами. Подякувавши учасникам виставки, Міністр відмітив, що своєю працею вони розвивають і примножують трудові здобутки в агропромисловому комплексі області, адже від результатів праці всіх, хто присвятив себе цій нелегкій, але такій важливій галузі – механізаторів, тваринників, організаторів агро виробництва – залежить потенціал економічного зростання краю.

Під час роботи виставки відбулись науково-практичні заходи (конференції, круглі столи, симпозіуми, брифінги тощо), презентації та дегустації різноманітної продукції, показ птиці та великої рогатої худоби, демонстрація можливостей сільськогосподарської техніки в роботі.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар