Золотоніські школярі зустрілись з Послом Франції - Ален Ремі пообіцяв приїхати на День міста

1

Категорія: 

30 травня делегація учнів Золотоніської гімназії була запрошена на зустріч з Послом французької республіки в Україні Аленом Ремі. Учні 10-х класів Денис Салов і Софія Драч та учениця СШ№1 Марина Кодинець, на чолі з учителем французької мови Надією Лівератос, зустрічались з європейським посадовцем у Київскому навчально-виховному комплексі №2, з яким гімназією укладена тристороння угода в рамках співпраці з французьким коледжем Альбер. 

Про це повідомляє прес-служба Золотоніської гімназії.

Посол Франції був дуже вражений рівнем володіння французькою мовою наших дітей. Для нього став неабияким відкриттям той факт, що у невеликих українських містах діти мають змогу вивчати французьку мову та ще й вдосконалювати її, відвідуючи в рамках навчального процесу Францію та проживаючи у місцевих сім'ях.

Зустріч виявилася дуже конструктивною. В підсумку золотонісці отримали запрошення на офіційний світський прийом, який влаштовує Посол Франції щорічно 14 липня на День взяття Бастилії (найважливіше національне свято цієї країни), де збираються найпочесніші гості з усієї України. Ален Ремі виявив велике бажання відвідати наше місто 23 вересня і бути присутнім на святкуванні традиційного свята Дня міста.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар