Володимир Коломієць представив колективу Золотоніської ОДПІ нового керівника

1

Категорія: 

У понеділок, 2 червня, Золотоніська об’єднана податкова інспекція зустрічала високого гостя – в.о. начальника Головного управління Міндоходів в Черкаській області Володимира Коломійця. Основною метою візиту Володимира Васильовича було представлення нового начальника Золотоніської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Черкаській області.

Так, згідно із наказом Міністерства доходів і зборів України від 30 травня 2014 року №1502-о Золотоніську ОДПІ очолив Павло Ільченко. На урочистий захід також були запрошені голова Золотоніської районної ради Валерій Саранча, міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський та в.о. голови Золотоніської РДА Андрій Ляпкало.

«Є великі надії, що Ви, Павле Васильовичу, насамперед налагодите дієву роботу із органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, підпри- ємницькими структурами. Результатом роботи має стати розмірене, розумне розширення бази оподаткування. І, що головне, без тиску на платників податків – усе має бути прозорим і справедливим», – зазначив Володимир Коломієць. «Ми повинні дотримуватись основних принципів оподаткування: визначеності, зручності, справедливості та економії», – процитував Володимир Коломієць видатного шотландського економіста ХVIII ст. Адама Сміта і додав: «Термін сплати, спосіб платежу, сума платежу – усе має бути ясним і зрозумілим для кожного платника. Особливої уваги слід приділити боротьбі із ухиленням від сплати податків, легалізації підакцизних товарів, наповненню місцевих бюджетів...».

Крім того, Володимир Коломієць в процесі представлення нового начальника Золотоніської ОДПІ охарактеризував його як професіонала податкової справи з великим досвідом та чималим багажем знань. Воно й не дивно, адже Павло Васильович має більш як 20 років стажу роботи на податковій ниві, у тому числі й на керівних посадах. Перед останнім своїм призначенням обіймав посаду першого заступника начальника Кам’янської ОДПІ. Має повну вищу економічну освіту і спеціальне звання радника податкової та митної справи І рангу. Народився 1973 року в м. Черкаси.

Інформаційно-комунікаційний відділ Золотоніської ОДПІ.

НА ФОТО (зліва направо): голова Золотоніської районної ради Валерій Саранча, начальник Золотоніської ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області Павло Ільченко, в.о. начальника ГУ Міндоходів в Черкаській області Володимир Коломієць, міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар