В Золотоніському районному будинку культури відбувся огляд хореографічних колективів району

1

Категорія: 

«Так, наша земля багата на таланти», - можна було почути при виході із глядацького залу районного будинку культури. «Так і є»,- погоджуємось ми, працівники цієї установи.

Нещодавно в Золотоніському районному будинку культури відбувся огляд хореографічних колективів району. В ньому взяли участь 15 дитячих танцювальних колективів. 300 дітей - учасників колективів - було привезено з усього Золотоніського району, для показу своїх здібностей та вмінь. І хоча глядацький зал був напівпорожній, що дуже прикро, діти, переборовши хвилювання, старались і виклались на всі сто відсотків.

Всі представлені танцювальні номери були дуже цікавими і в деякій мірі, несподіваними. Відкриттям цього року стали танцювальні колективи Чапаївського СБК (кер. Шаповал Олена), Зорівського СБК (кер. Мисенко Юлія), Крупського СБК (кер. Крисанова Інна), Софіївського СБК (кер. Соколова Зоя), Кропивнянського СБК (кер. Пономаренко Лариса) та Богданівського СБК (кер. Теребило Тетяна). Також у святі брали участь колективи Богуславецького СБК, Вознесенського СБК та Пальмирського СБК (кер. Кара Наталія), Гельмязівського СБК (кер. Козачок Світлана), Піщанського СБК (кер. Любов Шеремет), Драбівецького КЦ (кер. Трохименко Аліна). Дуже приємно, що відновив свою роботу танцювальний колектив Буб. Слобідського СБК (кер. Шаповал Тетяна).

Також свої доробки продемонстрував зразковий колектив естрадного танцю «Фантазія» Золотоніського РБК (кер. Гайдамака Валентина). До речі, окрім дорослих дітей, свої вміння та навички показували самі маленькі учасники цього колективу та і всього дійства.

За інформацією відділу культури і туризму Золотоніської райдержадміністрації та сайту Золотоніської РДА

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар