Шкільний випускний зіпсував дощ [Відео]

1

Категорія: 

"Я дощ і я зіпсую тобі єдиний в житті Випускний", - такий популярний інтернет-мем став справжнім девізом для цьогорічних випускників загальноосвітніх шкіл міста, адже негода, котра вирувала Золотоношею протягом тижня, останнім своїм акордом привітала і школярів. 

31 травня на центральній площі, яку в народі вже називають на честь героїв Майдану (питання офіційного перейменування в процесі вирішення) традиційно мав відбутися загальноміський бал для випускників. Як зазвичай, на захід прийшло чимало золотонісців, адже випускний – це подія для усього міста.

Протягом дня кожна школа проводила свої внутрішні урочистості, на кілька годин раніше. Основне ж святкування повинно було початися о 19.00. Випускники встигли лише зібратися на площі та пройтися колоною до пам'ятника Шевченкові,  постаменту Невідомому Солдатові та повернутися назад. 

Цього року нова весіння мода - багато школярів за мість класичних костюмів використовували елементи національного одягу, а на самій площі зафіксовано багато жовтих та блакитних кульок.

 

Відразу після вступного слова міського голови Віталія Войцехівського почалася сильна злива, яка змусила всіх розійтися в пошуках сухого укриття. В тому числі випускників.

Оскільки дощ навіть після 10-и хвилин не вщухав, було вирішено припинити свято. Організатори почали ховати звукову апаратуру, частина якої вийшла з ладу. 

Так і не покружлявши у прощальному вальсі, який довго тренувались виконувати, за 45 хвилин після початку свята майже всі змоклі випускники роз'їхалися по своїх домівках, аби просохнути та попрямували до своїх бенкетних залів.

 

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар