Черкаські журналісти нагадують про альтернативні матеріали щодо будинку губернатора в Кединій Горі [ФОТО]

1

Категорія: 

Поява іміджевого матеріалу у ЗМІ про будинок губернатора і його відкритість - це спроба показати суспільству, що "я такий, як Ви". Однак маєток справді дійсно хороший і зроблений зі смаком. Чомусь правильні журналісти не схотіли показати суспільству і басейн, і тенісний корт, а головне - спеціально створену бухту для причалу яхт і кораблів. 

Таку думку висловлює черкаське інтернет-видання "Кропива", журналісти якого нещодавно приїздили до будівлі очільника області без запрошення. За їхніми словами, губернатор дуже турбується і про власний імідж, тому через певний час після появи резонансного матеріалу про його домівку, яка, до речі, не потрапила до декларації, з'явився "відверто іміджевий" матеріал про ту ж хату губернатора в популярних місцевих ЗМІ.

"Для мене така позиція цілком зрозуміла, а цей іміджевий матеріал нагадав ситуацію з Януковичем, коли він запрошував правильних журналістів і показував як скромно по-президентськи живе та скакає по пеньочках у Межигірї. А така іронія щодо паркану, по якому я лазив, то нехай буде. З Тетяни Чорновол нехай теж поіронізують: вона показувала, як дійсно виглядає Межигіря", - прокоментував появу матеріалу кореспондент "Кропиви" Олександр Безпрозванний.

Як зазначає видання, їм вдалося зясувати із сайту кадастрової карти України, що ділянка, на якій розміщено будинок губернатора, знаходиться в приватній власності. Офіційний розмір її складає трохи більше 1.2 га.

"Насправді, огороджена територія більша як мінімум удвічі, але законодавство не дає можливості її приватизувати, бо там вихід до води та ліч. Цільове призначення землі – рекреаційне", - зазначають там.

Як зазначається у матеріалі, там є все, щоб відчувати себе успішною людиною.

 

 

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Коментарі

Чому Кедина Гора? Хіба це не Коробівка?

Додати новий коментар