В золотоніському МРЕВ ДАІ встановили вебкамеру

1

Категорія: 

У чотирьох центрах надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів (колишніх МРЕО) на Черкащині – в Черкасах, Смілі, Золотоноші і Каневі вже встановлені у холах веб-камери, які мають запобігти появі у цих установах людей, які ведуть “бізнес із вирішення питань з реєстрацією автомобілів”, а у народі – “рішал”.

Про це журналістам повідомили начальник Управління Державтоінспекції УМВС України в Черкаській області Ярослав Чубатюк і начальник відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи УДАІ Володимир Андрущенко.

У Черкасах та Смілі такі камери встановили минулого тижня, а у Золотоноші та Каневі – 26 травня. Трансляція з камер у центрах має бути виведена на сайт ДАІ в Черкаській області.

- Будь ласка, заходьте на сайт ДАІ, там у лівій колонці є посилання на камери центрів надання послуг, – сказав Чубатюк. – Ми боремося із так званими “рішалами”, гадаю, що вже ефект є.

До кінця тижня такі камери будуть встановлені у всіх центрах надання послуг. Ініціатором є начальник УМВС в області Владислав Пустовар.

За словами Ярослава Чубатюка, встановлення камер вже дало певний ефект, оскільки кількість “рішал” зменшилась. Проте він просить водіїв бути пильними і не вестися на пропозиції “вирішити” питання із реєстрацією чи зняттям з обліку транспортного засобу за “якість” 200-400 гривень. Оскільки, за його словами, нині реєстрація транспортного засобу триває усього 40 хвилин, і коштує від 439 гривень. Зняття, відповідно, від 200 гривень.

Також, за його словами, у всіх центрах надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів мають бути встановлені інформаційні стенди із відповідними розцінками на послуги.

Фото: Маріанна Немченко

Матеріал: Провсе

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар