Бібліотека зібрала талановину молодь за круглим столом

1

Категорія: 

Нещодавно в читальному залі районної дитячої бібліотеки відбувся круглий стіл обдарованої учнівської молоді Золотоніщини «Майбутнє твориться сьогодні», за участю переможців і призерів обласних етапів предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів –   членів МАН України, XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка.

На заході були присутні 16 учнів-призерів та 18 учителів-наставників, батьки. До розмови про особливості роботи з обдарованими дітьми долучилися голова районної державної адміністрації Олександр Манчук, голова районної ради Валерій Саранча, депутат Верховної Ради України Леонід Даценко, помічник депутата Верховної Ради України Тетяна Говоркова, заступник голови районної ради Олександр Нагаєвський, завідувач районного методичного кабінету Андрій Логінов, завідувач районної бібліотеки Галина Безкровна, керівник відділу МАН позашкілля Лариса Глоба, методисти РМК.

Під час круглого столу запрошені діти, батьки, гості, вчителі мали можливість приємно поспілкуватися один з одним. Ми пишаємося тим, що в школах району навчаються такі яскраві особистості, як:

  • Юлія Світайло, учениця 11 класу Шабельниківського НВК (ІІІ місце з української мови та літератури XIV Міжнародного конкурсу української мови імені Петра Яцика та IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка);
  • Павло Вовчановський, учень 9 класу Чапаєвської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Г. Берези (ІІ місце з географії, ІІІ місце з математики, фізики, хімії).
  • Переможці предметних олімпіад:
  • Ольга Упир, учениця Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ступенів (російська мова);
  • Ольга Храпко, учениця Коробівського НВК (астрономія);
  • Ярослав Пазиненко, учень Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (інформатика).

Переможці та дипломанти ІІ етапу конкурсу-захисту МАН України:
- Марина Марчук (Гельмязівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
- Євгенія Плита (Гельмязівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, РБДЮТ);
- Валентин Джулай (Кропивнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
- Анна Денисенко (Гельмязівська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
- Євгенія Дошка (Б.Слобідський НВК);
- Юлія Коструб (Гельмязівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, РБДЮТ);
- Лілія Мельник (Коврайський НВК ім. Г. Сковороди);
- Юлія Опалінська (Коврайський НВК ім. Г. Сковороди).
Переможці всеукраїнських конкурсів:
- Ростислав Кошик (Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ступенів);
- Юлія Дзюбло (Драбівецький НВК);
- Віталій Стовповий (Зорівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Відділ регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації, за інформацією відділу освіти РДА

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар