Перевірка якості надання соціальних послуг6

1

Категорія: 

Зігріти людину увагою, підтримати добрим словом, вселити надію, надати, за можливістю, соціально-побутову, медичну, матеріальну допомогу – ось одне з головних завдань працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Золотоніському районі.

Керівництво територіального центру постійно здійснює контроль за якістю надання соціальних послуг із догляду вдома пенсіонерів, інвалідів та хворих, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

Відповідно до графіків перевірок діяльності соціальних працівників та планів роботи відділення соціальної допомоги вдома № 2, днями директор територіального центру соціального обслуговування Олександр Пузєєв, завідувач та заступник відділення соціальної допомоги вдома № 2 Лариса Слюсаренко та Лариса Мельничук провели перевірку якості роботи соціального працівника с. Нова Дмитрівка Галини Сиротюк, яка обслуговує інвалідів загального захворювання та Великої Вітчизняної війни, учасників війни, інвалідів по зору, дітей війни, пенсіонерів за віком.

Комісія відвідала Ганну Шулежко, 1950 р. н., Олександру Козачок, 1929 р. н., Ніну Гнатенко, 1934 р. н., Лідію Поїздник, 1952 р. н., Варвару Цимбал, 1927 р. н. та інших одиноких непрацездатних громадян похилого віку, обстежила умови їх проживання.

За наслідками перевірки встановлено, що Галина Сиротюк справляється зі своїми обов’язками. Вона піклується про підопічних, своєчасно доставляє їм продукти харчування, ліки, прибирає в будинках, на подвір’ї, допомагає по господарству, носить воду, оплачує комунальні послуги, оформляє документи на житлові субсидії, доглядає під час хвороби.

Пенсіонери висловлюють щиру подяку всім працівникам територіального центру за розуміння, милосердя та допомогу.

Відділ внутрішньої політики Золотоніської райдержадміністрації, за матеріалами територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Золотоніському районі

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар