Учасники "Прощі до Великого Кобзаря" завітали до Золотоноші

1

Категорія: 

Кожному народові Господь Бог дав якусь велетенську постать, котра була б його зорею, проявом його душі. В українців, безперечно, неперевершеним генієм є Тарас Шевченко, якого величають Велетнем Духу, українським Мойсеєм, Пророком, Батьком, Кобзарем і багатьма іншими славетними іменами

21 травня на Золотоніщину завітали представники громадського Шевченківського комітету з Полтави, які проводять Всеукраїнську акцію «Проща до Великого Кобзаря» з нагоди 153 річниці перепоховання праху Великого Кобзаря на Чернечій горі.

Акцію було розпочато 15 травня, тому що саме в цей день тіло Тараса Шевченка перетнуло український кордон. Учасники акції вийшли 15 травня з м. Полтава та, відвідуючи ті населені пункти, де бував Кобзар, на протязі 7 днів дістались Золотоноші, звідки прямують на Канів, щоб там вшанувати пам'ять Кобзаря, повідомляє сайт Золотоніської РДА.

Біля підніжжя пам’ятника Тараса Шевченка у Золотоноші лунали пісні українського генія під супровід кобзи, а на завершення учасники акції разом з громадою міста заспівали гімн України.        

 «Все йде, все минає»… Але він буде так довго безсмертний, як довго існуватиме Україна. Це ж бо Кобзар сказав своєму народові все, що йому треба знати, щоб увійти «в народів вольних коло», аби досягти повної самостійності.

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар