Молоду жінку врятував сміливий сусід: подробиці "святкової" різанини у Крупському

1

Трагічна  пригода, що  сталася 9 травня  вже  смерком в селі  Крупському Золотоніського району, сполошила не тільки село, а й підняла на ноги  всю міліцію.

Про жахливі подробиці злочину пише на своїх сторінках Черкаський край, кореспондент якого побував на місці злочину.

50-річний місцевий  житель  Сергій  Брикун підрізав  ножем  свою дочку, поранивши  їй легені – її тут же доставили до районної лікарні, де  в екстреному порядку, рятуючи  її життя, лікарі  зробили  потерпілій  операцію.

Сергій-син - одинак у матері, хлопець плеканий. Вже  в дорослому  житті не особливо  перетруджується, на роботах не затримується, маючи кілька земельних паїв замість того, щоб кошти за них витрачати на корисні справи, значну їх частину тратить на горілку, у магазині  він в списку  позичальників. Горілка - це і є основна  винуватиця  колотнечі  в їхній сім'ї.

Тим більше, що в їхній  невеликій хаті із трьох кімнат  проживає аж восьмеро жильців трьох поколінь:  Сергій з дружиною та його мати-пенсіонерка,яка забрала до себе доглядати рідну сестру з Чорнобая; та молода сімєя його єдиної доньки – вона з чоловіком і двома  маленькими дітьми. Щоправда, для доччиного сімейства вже купили квартиру в селі, там зробили ремонт, але молоді ще не встигли перебратися у своє житло.

А на 9 травня Сергій не проминув нагоди відсвяткувати з горілкою. Ввечері  почав сваритися з дружиною, розпустивши не тільки кулаки, а ще й підрізав її ножем. За матір вступилася дочка, то він свою агресію перекинув на неї. В дворі за сараєм почав її душити, наносив удари ножем. Дочка кричала  й кликала на допомогу. На лемент  прибіг сусід Віктор Васильович Дробітько  й не роздумуючи та ризикуючи, скрутив  розлюченого Сергія й викрутив з його рук ножа. Це він врятував молоду жінку і її дітей, котрі не залишились сиротами. Батько-дебошир  вирвався з його рук та побіг  у прибережні зарослі й утік – його досі розшукує міліція.

Поранену жінку  родичі майже в опівнучну пору доставили в районну лікарню, де їй зробили  невідкладну операцію.Наступного дня   чоловіки з Крупського їздили в районну лікарню здавати кров  потерпілій.
Зловмисника розшукує міліція. За фактом порушено  кримінальну справу за статтями про нанесення тяжких тілесних ушкоджень та замах на вбивство-- підозрюваному  загрожує  позбавлення волі від 8 років.Отож, в хаті має попросторішати.

"Наше село невеличке й компактне  бореться за звання  високої культури й зразкового порядку, -розповідає сільський голова Іван Соколенко. - Впродовж кількох років не було ніяких праворорушень, а тут така кримінальна історія. Цей  випадок засуджують всі в селі і сходяться на думці, що пияцтву не можна потакати.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар