Байкфест "Тарасова Гора" повертається назад на Черкащину

1

Категорія: 

Міжнародний байкерський фестиваль “Тарасова гора”, який останні два роки проходив у Київській області, знову повертається на Черкащину.
І вже традиційно пройде на базі “Придніпровська”, що під Чапаєвкою Золотоніського району Черкаської області.

- “Тарасу – 200 років, а нам – 12″ – під таким гаслом пройде цьогорічний фестиваль, – розповів у коментарі нашому виданню засновник фесту Ашот Арушанов і підтвердив, що цьогоріч байк-фест буде на Черкащині.

2002 року Ашот, у байкерських колах відомий за прізвиськом Сальвадор, започаткував на Черкащині байкерський фестиваль “Тарасова гора”. Байкери з різних куточків України, а також з інших країн приїздили на базу “Придніпровська”, що поруч із селом Чапаєвка. Потім уже традиційно формували кількатисячну колону і їхали до Канева на могилу Тараса Шевченка. Неодноразово Ашот звертався до міської влади із пропозицію заїхати колоною до Черкас та проїхати бульваром Шевченка. Однак завжди наштовхувався на відмову. А два роки тому, якраз перед 10-річчям фестивалю, байкерам взагалі повідомили, що база, на яку вони приїздили, продається і фест доведеться переносити.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Коментарі

ДЯКУЮ!!! ДУЖЕ ДОБРА НОВИНА!!!

Додати новий коментар