В Золотоноші відбувся другий "Мегамарш у вишиванках" [Відео]

1

Категорія: 

17 травня Золотоніська молодь долучилась до всеукраїнького "Мегамаршу у вишиванках", організувавши ходу патріотично налаштованих однолітків.

Близько 100 осіб, вбраних у національний одяг та "озброєних" жовто-блакитною символікою, обрали традиційний для подібних заходів маршрут - від постаменту з танком алеєю троянд до пам'ятника Шевченкові, де після імпровізованого віче був виконаний Національний гімн України.

Під час ходи молоді золотонісці виконували українські національні пісні та привертали увагу до себе "трендовими" нині гаслами "Слава Україні - Героям Слава". Також частина учасників заходу проводили патріотичну пропаганду у супермаркетах міста, де також лунав гімн.

Мегамарш вишиванок – це міжнародна акція, яка відбулася одночасно не лише у багатьох українських містах, але й у Англії, Андорі, Вірменії, Казахстані, Мозанбіку, Польщі, Португалії, Росії, Словенії. До неї долучилося чимало українців, які живуть за кордоном.

В Золотоноші це вже друга подібна подія. Перша хода у вишиванках була організована молоддю в 2010 році. 

 

 

 

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар