Вібулися змагання "Найспортивніше село"

1

Категорія: 

З 2000 року на Золотоніщині проводяться змагання «Найспортивніше село». Ці змагання є першим етапом традиційних обласних змагань «Найспортивніше село Черкащини».У цьому році вони проходили у п’ятнадцятий раз. Стартували змагання ще в лютому. На початковому етапі у них взяли участь близько тисячі спортсменів-любителів.
11 травня на районному стадіоні ФОК «Колос» відбулася фінальна частина з участю десяти кращих команд-переможниць зональних змагань, а саме: сільських колективів фізкультури і спорту з Вознесенського, Гельмязова, Гладківщини, Драбівців, Кривоносівки, Нової Дмитрівки, Піщаного, Синьооківки, Чапаєвки та Шабельників.

На урочистому відкритті виступив голова районної ради Валерій Саранча, який відзначив, що не зважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію в країні, у нашому регіоні вдається зберігати спокій і проводити такі змагання, які згуртовують золотонісців у прагненні показати свої спортивні досягнення. Валерій Петрович побажав спортсменам успішних стартів і перемог, повідомляє сайт Золотоніської РДА.

Досить напруженими були змагання із міні-футболу, особливо гра між фаворитами з Шабельників, Кривоносівки, Новодмитрівки та Вознесенського. Видовищними видалися змагання гирьовиків. Тут абсолютним чемпіоном став Олег Безгуба з Кривоносівки, зробивши поштовх двох гирь 73 рази, що перевищує норматив кандидата у майстри спорту. Перші місця у цьому виді змагань посіли також Олександр Манжула з Піщаного, Володимир Дудченко з Кривоносівки та Євген Краснонос із Нової Дмитрівки. Шквал емоцій викликали у глядачів змагання з армрестлінгу. Тут пальму першості вибороли у своїх вагових категоріях Олександр Манжула з Піщаного, Владислав Косенко та Володимир Демчинський з Кривоносівки. В особистому заліку у змаганнях з швидких шахів кращі результати показали Сергій Решітько з Нової Дмитрівки, Павло Лозовий з Чапаєвки та Олексій Шевчук з Вознесенського. Серед шашкістів призерами стали Григорій Луговський з Вознесенського, Микола Кабанець з Нової Дмитрівки та Олег Шеремет із Шабельників. Успішно виступили в змаганнях із настільного тенісу Ірина Зінченко з Вознесенського, Ірина Салкуцан із Нової Дмитрівки та Леся Наумейко з Шабельників, серед чоловіків Ігор Гвоздь із Шабельників, Володимир Заболотний з Гельмязова, Вадим Касіч із Гладківщини. З поміж бігунів спритнішими були Аня Данько з Вознесенського та Дмитро Купець з Піщаного. Цікавою була боротьба сільських голів, які змагалися у дартсі за призові місця, а особливо між сільськими головами з Шабельників Ігорем Гвоздем та Михайлом Назаренком із Нової Дмитрівка. Вони набрали однакову кількість очок, і тільки у додатковому киданні, фортуна була на боці Ігоря Володимировича.

Завершальним акордом спортивного свята були змагання з перетягування каната, де вирували емоції та неабиякий азарт до перемоги. Злагодженіше працювала команда з Кривоносівки і це стало вирішальним моментом боротьби за звання «Найспортивнішого села» року.

За загальними підсумками третій рік поспіль цей престижний титул знову у спортсменів з Кривоносівки. Другий результат виборола команда з Новодмитрівки, третій сходинку посів колектив фізкультури та спорту з Шабельників.

Переможці та призери змагань були нагороджені пам’ятними медалями, грамотами та кубками. У церемонії нагородження взяв участь заступник голови районної ради, голова оргкомітету проведення змагань «Найспортивніше село 2014» Олександр Нагаєвський. Команда – переможець з Кривоносівки згідно з Положенням візьме участь у фінальних змаганнях серед кращих сільських команд Черкаської області.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар