Золотоніські податківці привітали ветерана із прийдешнім святом

1

Категорія: 

Традиційно, напередодні 9 травня золотоніські податківці відвідують ветеранів Великої Вітчизняної війни. Не стало винятком і цьогорічне свято.

Так, делегація на чолі із в.о. начальника Золотоніської ОДПІ Антоніною Миргородською завітала до учасника воєнних дій Володимира Орди, аби вшанувати сивочолого ветерана.

Володимир Семенович – відомий в Золотоноші своїми численними публікаціями про війну та героїчні вчинки її учасників у місцевих ЗМІ. Іще хлопцем (на початку Великої Вітчизняної йому не виповнилося й 16-ти) він потрапив до німецького табору. Після визволення з полону у жовтні 1943-го пішов на фронт воювати, де побачив та відчув усі жахіття війни… 9-е травня зустрів в альпійських горах – саме там стояв їхній артилерійський полк.

Чимало спогадів у Володимира Семеновича про ті буремні часи… Декотрими він поділився і з візитерами. Антоніна Миргородська ж, у свою чергу, привітала ветерана з наступаючим святом, вручила подарунки та висловила слова вдячності за героїчні подвиги на фронтах Великої Вітчизняної війни.

"Ми завжди пам’ятатимемо ціну, яку заплатили ви – наші ветерани – за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей. Щиро дякуємо особисто Вам, Володимире Семеновичу, за подвиг та мужність, за те, що самовіддано захищали честь нашої Батьківщини. Бажаю Вам здоров’я та довгих літ життя”, – від імені усіх податківців та нинішнього покоління вклонилася Антоніна Миргородська виборювачу Великої Перемоги.

На згадку 88-річний колишній гвардії майор подарував візитерам один зі своїх численних рукописів.

Інформаційно-комунікаційний відділ Золотоніської ОДПІ.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар