Нашим дітям патріотизму не бракує

1

Категорія: 

На фоні досить дощовитої і холодної весни день 7-го травня видався доволі теплим і сонячним. І варто зазначити, що природа розпорядилась так зовсім не випадково. Адже саме на цей день Головним управлінням Міндоходів в Черкаській області було заплановано проведення тематичної акції – конкурсу малюнку на асфальті «Я малюю мир!». Із величезним натхненням та запалом відгукнулися дітки на пропозицію податківців.

Охочих було дуже багато, і акція набрала широкого масштабу. У Золотоноші, Драбові та Чорнобаї виливали свої фантазії у різнокольорові шедеври юні художники. Гамір, сміх, сіяння щасливих дитячих очей – усе це мимоволі змушувало пересічних перехожих зупинятися, підходити. Ті ж, хто підходили, залишались надовго, адже подивитись справді було на що. Якими тільки різноманітними, яскравими і змістовними були малюнки на асфальті – справжні картини!

Усього в акції узяли участь більш як півсотні дітей. Забажали помалювати і дівчата, і хлопці. До того ж усі – різного віку. Найменшій же художниці із Золотоноші ледь виповнилося 3 рочки, а вона старанно разом із старшою сестричкою розфарбовувала прапор України жовтою та блакитною крейдою.

Такими ж кольорами були і кульки, які отримали дітки від організаторів конкурсу.

Ось останній штрих крейдою, малюнки готові. Перед журі постала задача не з легких, бо ж слід було визначати переможців. Врешті-решт за рішенням організаторів подарунки отримали усі, хто долучився до «малювання миру». Антоніна Миргородська, в.о. начальника Золотоніської ОДПІ, вручила пакетики із сюрпризами та подякувала дітям і їх батькам за чудові, майстерно виконані роботи, привітавши всіх із травневими святами.

Хоча учасники акції – діти, та їм не бракувало патріотизму. Їхні малюнки вразили дорослих своєю сутністю. Виявляється, малеча не тільки знає, але і розуміє, що сьогодні відбувається в Україні. Для них свято Перемоги асоціюється із настанням миру в державі. Кожна дитина не тільки самостійно малювала, але і пояснювала, що саме вона хоче намалювати і чому. «Ми народились і живемо в Україні. Наша Батьківщина – Україна. Ми любимо Україну. Нехай завжди в Україні буде мир!», – ось головні й досить зрілі думки таких зовсім юних талантів. Наостанок організатори конкурсу разом із учасниками вишикувалися для групового фотознімку на згадку. А юні художники хором вигукнули: «Ми малюємо мир!». У ході акції волонтери податкової роздавали перехожим тематичні пам’ятки-листівки про роботу ГУ Міндоходів, в котрих говориться: «Ми стабілізували у квітні надходження до бюджету і тримаємо темп!».

Інформаційно-комунікаційний відділ Золотоніської ОДПІ.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар