У двадцяти родин в Золотоноші нарешті з’явився у квартирах газ

1

Категорія: 

Через кілька років скарг і звернень у багатоквартирному будинку на вулиці Шевченка у Золотоноші таки запалав «блакитний вогник».

У цьому будинку 43 квартири. Його здали в експлуатацію наприкінці 2009-ого року без газу. Тоді забудовники обіцяли новим мешканцям підключити їхні оселі до системи газопостачання, утім так цього і не зробили, йдеться у повідомленні прес-служби голови облдержадміністрації.

«Наш будинок обладнаний автономним газовим опаленням кожної квартири – котлами і не передбачає підключення до централізованої мережі опалення. На момент придбання забудовник запевнив нас, що безпосередній пуск газу відбудеться незабаром, – йдеться у зверненні мешканців 21-єї квартири. – Через три роки цього так і не сталося. Разом з тим, в газовому господарстві запевняли нас, що в наших квартирах наявні недоліки, які перешкоджають пуску газу».

Упродовж кількох років власники квартир у цьому будинку зверталися до місцевих інстанцій, та вирішення їхньої проблеми так і не зсунулося з місця. Торік вони прийшли просити допомоги в обласну адміністрацію. Тільки після втручання новопризначеного голови ОДА Юрія Ткаченка, у квітні нинішнього року оселі золотонісців почали газифікувати.

Учора обласний очільник провів черговий прийом громадян та вислухав проблеми майже десяти черкащан. Серед основних питань, з якими прийшли люди, – можливість отримати матеріальну допомогу та сприяння у лікуванні.

За словами голови ОДА Юрія Ткаченка, всі питання, з якими до нього прийшли жителі області, будуть вивчені й при можливості вирішені.

– Більшість із почутих мною звернень торкнулися душі, усім хотілося б допомогти, – сказав Юрій Олегович. – Але, на жаль, у обласному бюджеті немає таких можливостей. Утім, люди чекають від нас реагування на їхні звернення, тому ми шукатимемо й розглядатимемо всі можливі шляхи для вирішення цих проблем, оскільки від наших дій залежать долі людей.

Наступний прийом громадян керівник області проведе 26 травня. Загалом, потрапити на прийом головою черкаської облдержадміністрації можна у другий вівторок з 10.00 до 13.00 та четвертий понеділок кожного місця з 17.00 до 20.00.

За матеріалами ПроВсе

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар