Рятувальники та енергетики провели спільні навчання [Відео]

1

Категорія: 

8 травня рятувальники та енергетики міста Золотоноша провели спільні навчання метою, яких було відпрацювання алгоритму спільних дій на випадок виникнення пожежі на одній із електричних трансформаторних підстанцій міста.

 

Згідно «легенди» навчань на трансформаторній підстанції відбулось коротке замкнення електропроводки, в результаті чого сталась розгерметизація баку охолодження з якого витікало та загорілося трансформаторне масло. Спочатку працівники «Черкаси обленерго» з допомогою вогнегасників намагалися загасити пожежу власними силами, але, зрозумівши, що це їм не вдасться, викликали рятувальників. Вогнеборці, які оперативно прибули на місце події та допомогли ліквідували загорання.

- Такі навчання є дуже важливими, оскільки пожежа машинного масла призводить до надзвичайно серйозних наслідків –особливо у великих обсягах. Тому у питаннях профілактики та навчання правилам техногенної безпеки ми постійно співпрацюємо із керівництвом обласної служби енергопостачання та щороку проводимо спільні протипожежні тренування, - коментує начальник Золотоніського РВ Управління ДСНС у Черкаській області Юрій Денисенко.

 

Завдяки продуманій профілактичній роботі кількість пожеж на енергетичних об’єктах у місті а районі вдалось звести до мінімуму. За останні п’ять років рятувальники зафіксували лише 1 подібну пожежу, яка виникла через коротке замкнення електромережі, проте її вдалося ліквідувати на початковій стадії. Найближчим часом золотоніські рятувальники та представники служби «Обленерго» планують провести ще одні, більш масштабні та насичені навчання, в ході яких будуть відпрацьовані дії у випадку пожежі на електричній трансформаторній підстанції.

За матеріалами Управління ДСНС у Черкаській області

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар