Сад золотоніської санаторної школи-інтернату розмалювали в патріотичні кольори

1

Категорія: 

Понад 80 учнів та працівників навчального закладу вийшли на центральну алею, що веде до школи, щоб прикрасити українською символікою каштани, посаджені в парку, в якому знаходиться сама школа.

29 квітня 2014 року у Золотоніській санаторній школі-інтернат була проведена акція «Україна – єдина». Учні та працівники школи розмальовували в партріотичні кольори  Прапору України дерева,  посаджені вздовж алеї, яка веде до центрального корпусу. Одне за одним дерева перетворювалися на символ єдності України.

«Для мене Україна — втілення краси всієї землі. Я люблю рідну природу. Мені подобається дивитися на блиск ранкової роси на траві, слухати шум гаїв, спів пташок. У таку хвилину забуваються всі негаразди, наче потрапляєш у чудову казку. Хочеться жити, творити, кохати», - говорить учасниця акції десятикласниця Юля. 

«Зараз український народ будує вільну незалежну державу. І якою буде Україна, багато в чому залежить від нас. Я вважаю, що патріот не той, хто вміє виголошувати пишні фрази, а той, хто своєю щоденною працею множить багатства рідної землі, прикрашає, перебудовує свою Батьківщину», - продовжили шестикласники Даринка, Настя та Віка.

Тепер учнів санаторної школи зустрічатиме щоранку алея єдності. І кожен учень, і кожен працівник школи відчуватиме себе причетним до розбудови нової України.

За матеріалами сайту школи

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар