В суботу стартує чемпіонат області з футболу

1

Категорія: 

3 травня нарешті розпочнеться перше коло Вищої ліги Черкащини з футболу, участь у якому візьмуть 12 команд. Серед них, вже традиційно, три золотоніські: міський "Спартак" і представники району - "Ураган" Кривоносівка та "Пальміра". 

Перший тур розпочнеться з місцевого дербі, де зустрінуться "Пальміра" та "Спартак". Ураган також розпочне змагання з домашнього матчу - цього ж дня прийматиме на золотоніському стадіоні "Колос" кам'янський "Олімп"

В цілому ж в турнірі, окрім золотоніських колективів, прийматимуть участь "Зоря" (Білозір’я), "Уманьферммаш" (Умань), "Наша Ряба" (Катеринопіль), "УТК-Ятрань" (Паланка), "Авангард" (Монастирище), "Олімп" (Кам’янка), "Канів", "ЛНЗ-Лебедин" (Лебедин), "Базис" (Городецьке).

Фаворитами змагань традиційно виступають минулорічний чемпіон "Зоря" та володар срібних медалей "Уманьферммаш". На жаль, вища ліга Черкащини цього року втратила сильний та самодостатній колектив "Ретро" з Ватутіно, який у 2013 році посів третє місце. Ватутінці прийматимуть участь у чемпіонаті України серед аматорських команд. 

Нагадаємо, у 2013 році "Ураган" посів 5-те місце в чемпіонаті, "Спартак" - 7, "Пальміра" - 10.

Нещодавно "Золотоноша Online" повідомляв про скрутне становище міського "Спартака", який навесні опинився на межі припинення свого існування. 16 квітня у приміщенні Міської ради була проведена конференція громадських організацій міста, серед питань якої висувалась і доля золотоніського футбольного клубу. За інформацією делегатів, тимчасово фінансувати "Спартак" взявся директор меблевої фабрики "Мікс" пан Міхновський.

 

Календар Чемпіонату Черкащини 
ПЕРШЕ КОЛО

1 тур 3 травня (субота)
1."Канів" – ФК "Зоря"
2."ЛНЗ-Лебедин" – "УТК-Ятрань"
3. СК "Пальміра" – ФК "Спартак"
4. "Ураган" – "Олімп"
5. "Базис" – ФК "Авангард"
6. ФК "Уманьферммаш" – "Наша Ряба"

2 тур 10 травня (субота)
7. ФК "Зоря" – "Наша Ряба"
8. ФК "Авангард" – ФК "Уманьферммаш"
9. "Олімп" – "Базис"
10. ФК "Спартак" – "Ураган"
11. "УТК-Ятрань" – СК "Пальміра"
12. "Канів" – "ЛНЗ-Лебедин"

3 тур 17 травня (субота)
13. "ЛНЗ-Лебедин" – ФК "Зоря"
14. СК "Пальміра" – "Канів"
15. "Ураган" – "УТК-Ятрань"
16. "Базис" – ФК "Спартак"
17. ФК "Уманьферммаш" – "Олімп"
18. "Наша Ряба" – ФК "Авангард"

4 тур 24 травня (субота)
19. ФК "Зоря" – ФК "Авангард"
20. "Олімп" – "Наша Ряба"
21. ФК "Спартак" – ФК "Уманьферммаш"
22. "УТК-Ятрань" – "Базис"
23. "Канів" – "Ураган"
24. "ЛНЗ-Лебедин" – СК "Пальміра"

5 тур 31 травня (субота)
25. СК "Пальміра" – ФК "Зоря"
26. "Ураган" – "ЛНЗ-Лебедин"
27. "Базис" – "Канів"
28. ФК "Уманьферммаш" – "УТК-Ятрань"
29. "Наша Ряба" – ФК "Спартак"
30. ФК "Авангард" – "Олімп"

6 тур 7 червня (субота)
31. ФК "Зоря" – "Олімп"
32. ФК "Спартак" – ФК "Авангард"
33. "УТК-Ятрань" – "Наша Ряба"
34. "Канів" – ФК "Уманьферммаш"
35. "ЛНЗ-Лебедин" – "Базис"
36. СК "Пальміра" – "Ураган"

7 тур 14 червня (субота)
37. "Ураган" – ФК "Зоря"
38. "Базис" – СК "Пальміра"
39. ФК "Уманьферммаш" – "ЛНЗ-Лебедин"
40. "Наша Ряба" – "Канів"
41. ФК "Авангард" – "УТК-Ятрань"
42. "Олімп" – ФК "Спартак"

8 тур 21 червня (субота)
43. ФК "Зоря" – ФК "Спартак"
44. "УТК-Ятрань" – "Олімп"
45. "Канів" – ФК "Авангард"
46. "ЛНЗ-Лебедин" – "Наша Ряба"
47. СК "Пальміра" – ФК "Уманьферммаш"
48. "Ураган" – "Базис"

9 тур 28 червня (субота)
49. "Базис" – ФК "Зоря"
50. ФК "Уманьферммаш" – "Ураган"
51. "Наша Ряба" – СК "Пальміра"
52. ФК "Авангард" – "ЛНЗ-Лебедин"
53. "Олімп" – "Канів"
54. ФК "Спартак" – "УТК-Ятрань"

10 тур 5 липня (субота)
55. ФК "Зоря" – "УТК-Ятрань"
56. "Канів" – ФК "Спартак"
57. "ЛНЗ-Лебедин" – "Олімп"
58. СК "Пальміра" – ФК "Авангард"
59. "Ураган" – "Наша Ряба"
60. "Базис" – ФК "Уманьферммаш"

11 тур 12 липня (субота)
61. ФК "Уманьферммаш" – ФК "Зоря"
62. "Наша Ряба" – "Базис"
63. ФК "Авангард" – "Ураган"
64. "Олімп" – СК "Пальміра"
65. ФК "Спартак" – "ЛНЗ-Лебедин"
66. "УТК-Ятрань" – "Канів"

Початок о 16-00 годині.

 

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар