Кореспондент Золотоноша Online відвідав золотоніський блокпост [ФОТО]

1

Категорія: 

Нещодавно, поблизу нашого міста, поруч з КПП в напрямку м. Кременчук, самооборона Золотоноші за підтримки міської, районної влади та міліції встановили офіційний блокпост. Рішення про його створення було ухвалене через нещодавні провокації в самому місті та напружену ситуації в країні в цілому.

Сам блокпост - це перекриття крайніх смух руху залізобетонними конструкціями та автомобільними шинами. Тут постійно чергують представники самооборони, громадські активісти, разом з працівниками міліції та ДАІ міста Золотоноші. Патрулювання на блокпосту відбувається цілодобово по змінам: в одній зміні мінімум 4 особи вдень та до 8-ми вночі. По обидві сторони блокпосту встановлені дорожні «фішки» та кілька конструкцій на випадок дощу.

Поки що не було зафіксовано осіб, які можуть брати участь у дестабілізації ситуації в місті, перевезенні зброї, боєприпасів, вибухових речовин. За словами чергових, зупиняють автівки з серіями інших регіонів, завантажені мікроавтобуси, але після ретельної перевірки відпускають.

Крім цього, активісти самооборони регулярно проводять нічні патрулювання нашого міста разом з міліцією задля дотримання правопорядку.

"Найбільш нагальними та невіришеними проблемами активістів самооборони на блокпосту наразі виступають харчування та потреба в паливі, - коментує діяльність читачам Золотоноша Online місцевий самооборонець. - Тому ми звертаємося до всіх небайдужих жителів Золотоніського району та міста з проханням допомоги щодо вирішення цих двох питань. Допомогу приймають на самому посту. Також   додаткову інформацію можна дізнатися у прес-секретаря ЗРГФОГП "Народна Самооборона" Любові Саврасової.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар