Відбувся методичний міст працівників методичних служб м. Тального та м. Золотоноші

1

Категорія: 

25 березня 2014 року на базі  дошкільних закладів м. Золотоноші відбувся методичний міст працівників методичних служб і завідуючих дошкільними закладами Тальнівського району та м.Золотоноші.

Делегація із Тального мала прекрасну нагоду познайомитися із системою роботи довкілля  м. Золотоноші щодо упровадження інформаційних технологій у навчально-виховний процес. Своїм досвідом радо ділилися дошкільні заклади «Сонечко», «Берізка» та «Калинка».

У садочку «Сонечко» учасники познайомилися з матеріально-технічною базою та  методичним забезпечення щодо упровадження ІКТ. Питання управлінської та методичної роботи висвітили завідуюча Коваль В.І. та методист Брежко З.А. А потім гості мали чудову нагоду відвідати практичні заняття в старшій групі «Сходинки до інформатики»( вихователь Шпак В.В.) та в середній групі «Віртуальна подорож до весняного лісу» (з використанням ІКТ) (вихователь Рожкова Т.Ю.)

У «Берізці» всі учасники долучилися до майстер-класу «Виконання робіт в техніці «ниткографія» та  ознайомилися із роботою садка.

Знайомство з дошкіллям завершилося у дошкільному закладі «Калинка». Тут гості познайомилися із матеріально-технічною базою та обмінялися думками щодо порушеної в ході заходу проблеми.

Усіх присутніх тепло вітали вихованці та вихователі дитячого закладу «Сонечко» та працівник відділу культури Маргарита Лазарєва.

Гості щиро дякували всім завідуючим дошкільними закладами  міста, їх вихователям та вихованцям за високий рівень організації навчально-виховного процесу щодо впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у дошкіллі.

За матеріалами сайту відділу освіти Золотоніської міської ради та виконавчого комітету

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар