Відбулася семінар-нарада, присвячена Всесвітньому Дню охорони праці

1

Категорія: 

24 квітня в Золотоніський райдержадміністрації пройшла семінар-нарада зі спеціалістами з охорони праці району, присвячена Всесвітньому Дню охорони праці, що проходив під гаслом «Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві».

Зі словами привітання виступив головний державний інспектор з охорони праці Територіального управління державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України у Черкаській області Володимир Дядюшенко. 

Він зауважив, що завданням тижня з охорони праці є привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання та громадських організацій до фактичного стану безпеки й умов праці в галузях, на конкретних підприємствах, у виробничих підрозділах і на робочих місцях, сприяння своєчасному виявленню та усуненню порушень норм і правил, причин нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, надання всебічної підтримки потерпілим під час виконання професійних обов’язків працівникам.

Голова оргкомітету, заступник голови райдержадміністрації Андрій Ляпкало вручив Почесні грамоти РДА тим, хто дбає про безпеку працівників на підприємствах, в установах та організаціях району: директору ПСП «Плешкані» Людмилі Лисун, спеціалісту з охорони праці ТОВ «Гранекс-Черкаси» Дмитру Кравцю, інженеру з охорони праці ТОВ «Прогрес» Ользі Панченко, головному фахівцю з охорони праці Лівобережного міжрайонного управління водного господарства Вірі Масюк та фізичній особі – підприємцю Лідії Бобровій.
Також грамотами відділу освіти райдержадміністрації нагороджені переможці районного конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Голова оргкомітету закликав всіх роботодавців проаналізувати та переглянути організацію діяльності своїх підприємств та установ стосовно втілення принципів запобігання нещасним випадкам і професійним захворюванням та наголосив, що дотримання законодавства у сфері охорони праці стане запорукою збереження здоров’я робітників та найціннішого – людського життя, адже ніщо не може виправдати смерть людини.

За інформацією управління праці та соціального захисту населення Золотоніської райдержадміністрації

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар