Надайте декларацію і відпочивайте спокійно

1

Категорія: 

Останній тиждень перед Великоднем видався насиченим подіями, досить неординарним. Із 14 по 18 квітня працівники Золотоніської об’єднаної податкової інспекції у рамках акції «Задекларуй доходи до Великодніх свят!» організували та провели чимало цікавих, пізнавальних заходів. Таким чином податківці намагались оповістити якнайбільше коло декларантів про наближення граничного терміну подання декларацій – 1 травня. Тож часу, за який декларанти мають виконати свої зобов’язання, залишилось зовсім небагато.

На початку тижня було проведено захоплюючий флешмоб. У дійстві взяли участь як працівники податкової інспекції та золотоніські підприємці, так і волонтери та звичайні перехожі. Флешмоб проходив під гаслом «Здай декларацію у Великодню акцію!». Усі активні учасники акції отримали символічні дарунки: календарики від редакції журналу «Вісник Міністерства доходів і зборів України» та набори до Великодня для оздоблення крашанок.

Уже наступного дня до центру обслуговування платників Золотоніської ОДПІ завітали найменші відвідувачі – учениці спеціалізованої школи № 1. З їхньою появою стіни Золотоніської інспекції наче пробудилися від сну – скрізь було чути веселий гамір школярок, а наївні дитячі посмішки осяяли все навкруги. І той безтурботний, чистий позитив відразу розійшовся податковою, заразивши гарним настроєм і працівників інспекції, і її візитерів. Але діти прийшли зовсім не задля пустощів, як могло здатися на перший погляд, а у важливих справах. Їм слід було розписати великодні писанки та намалювати святкові ілюстрації. І, як і мало бути, упоралися із завданням юні художниці на відмінно (на фото). Трудилися дівчата не даремно – в.о. начальника Золотоніської ОДПІ Антоніна Миргородська нагородила юних обдарувань грамотами, вручивши ще й солодкі подарунки.

У четвер,  на базі загальноосвітньої спеціалізованої школи інформаційних технологій відбулась зустріч в.о. начальника Золотоніської ОДПІ Антоніни Миргородської із педагогічним колективом.

У неофіційній обстановці Антоніна Миргородська нагадала педагогам про випадки, коли людина їхньої професії має подавати декларацію. Так, як зазначила в.о. начальника Золотоніської ОДПІ, якщо вчитель здійснював репетиторство у 2013 році та не був зареєстрований суб'єктом підприємницької діяльності,  він зобов’язаний включити суму таких доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за наслідками звітного податкового року. Крім того, Антоніна Миргородська наголосила на тім, що прибутки краще декларувати завчасно, не чекаючи останнього дня.

«Наближається велике свято – Світле Христове Воскресіння. Вслід – поминальні дні. Це саме той період, коли у душі кожного панують мир і спокій. Тож запрошуємо до нас у центри обслуговування платників до Великодніх свят, надайте декларацію і відпочивайте спокійно. Ми чекаємо на вас», – звернулася Антоніна Миргородська до вчителів.

Увесь тиждень податківці вели агітаційну, роз’яснювальну роботу щодо порядку подання декларації, термінів декларування та сплати податку на доходи фізичних осіб, відносно переваги подання декларацій в електронному вигляді та багато іншого.

Протягом тижня 263 громадян задекларували свої доходи у Золотоніській ОДПІ (в тому числі Чорнобаївське та Драбівське відділення). Для порівняння: минулого тижня з метою здачі декларації завітали 120 декларантів. Тож результати проведеної акції говорять самі за себе – число декларантів зросло більш як удвічі. Варто відзначити й те, що серед громадян, котрі відгукнулись на пропозицію задекларувати доходи до Великодніх свят, є і один мільйонер.  Він заповнив декларацію про свої статки у відділенні Золотоніської ОДПІ. Загальна сума задекларованих доходів по Золотоніській ОДПІ у період з 14 по 18 квітня включно – понад 7 млн. грн.

Золотоніська ОДПІ ГУ Міндоходів в Черкаській області

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар