Плавсклад "Золотоноша" повертається до України [ВІДЕО]

1

Категорія: 

Всі кораблі Військово-морських сил України вийшли з Севастопольської бухти та бухти Донузлав.

Про це повідомляє прес-служба в.о. Президента України.

"Сьогодні з Севастопольської бухти і бухти Донузлав вийшли всі кораблі Військово-морських сил України, зокрема, десантний корабель "Кіровоград", корвет "Вінниця", плавуча база "Золотоноша" та інші. Зараз кораблі прямують до Одеси, де розташована база ВМС України", - сказано у повідомленні.

У прес-службі також зазначили, що ще триває виведення іншої військової техніки з Криму, зокрема, військових літаків.

Нагадаємо, сьогодні вранці більшість кораблів та суден Військово-морських Сил Збройних Сил України, що раніше базувалися на озері Донузлав, підняли українські прапори та взяли курс до порту Одеси.

Як відомо, що в ніч на 6 березня, щоб кораблі Військово-Морських Сил України не змогли вийти в море, російські військові на виході з озера Донузлав затопили великий протичовновий корабель "Очаків", рятувальне водолазне судно "Шахтар" і два  судна забезпечення.

Окрім того, цього тижня до Одеси українськими військовими моряками вже було виведено із портів Криму танкер “Судак”, кілекторне судно “Шостка”, корабель управління “Донбас”, ракетний катер “Прилуки”, танкер “Фастів” і судно розмагнічування “Балта”.

Джерело:  Телеканал новин "24"

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар