Зорівське сільгосптовариство пожертвувало для збройних сил 100 тисяч гривень

1

Категорія: 

Саме  стільки,  100 тисяч  гривень, перерахувало  на допомогу  Українській  армії сільгосптовариство  «Нива», що в селі  Зорівка  Золотоніського району. Як тільки  в господарство  надійшов  лист  з проханням  про допомогу, директор  СТОВ  «Нива»  Василь Григорович  Лисенко, який  в рідному  селі  керує місцевим  господарством  два десятки років, викликав  у свій  кабінет касира й розпорядився  за вказаними рахунками  перерахувати 80 тисяч  гривень на  поліпшення  матеріальної частини армії, 20 тисяч гривень — на її медичні потреби, а 5 тисяч — на  допомогу катеру  морської охорони  «Златокрай».

В Зорівці і Чернещині — ці села  входять до одного сільгосптовариства і сільської ради — цей вчинок  зрозуміли і підтримали: кошти на підтримку  армії збирали і в сільській раді, і в місцевій школі, хто скільки і що міг із жителів, то приносив.

Василь  Григорович — чоловік надзвичайно скромний, нічого  особливого в своєму вчинкові не бачить. Їхня  «Нива» як могла  допомогла  Батьківщині. Сам він  служив  в армії  ще при Союзі, рядовим  солдатом у складі  радянського контингенту військ в Німеччині, далеко від рідного дому.

— Але  видно, гроші для армії ще не дійшли, десь зависли, бо  ще не проведено тендерів, — слідкує  за теленовинами  й каже з прикрістю.

За подіями в Україні  слідкує й вся Зорівка та молить Бога  про мир і злагоду  в нашій Батьківщині.

Працівники  в «Ниві» отримують найвищу в районі заробітну плату. Вже  за нинішній рік пайовики отримали 50%  плати за паї, як і в минулому році, виплачують пайові  переважно грішми, 5% від розміру земельного паю. На роботу в «Ниву»  влаштовуються навіть люди із сусідніх сіл. Зараз в розпалі посівна, сіють кукурудзу, сподіваючись впоратись  з цими роботами до травневих свят. Й мріють, щоб був мир і май — як колись у закликах.

Джерело: Черкаський край

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар