Прикордонний катер "Златокрай" на день народження отримав подарунки із Золотоноші

1

Категорія: 

Прикордонники Одеського загону морської охорони відзначили день народження судна «Златокрай». Бойовий катер під бортовим номером BG-106 почав свою службу по захисту державного кордону України 22 роки тому.

Про це повідомили інформаційному агентству Вікна Одеса сьогодні у прес-центрі Південного регіонального управління Держприкордонслужби. За минулі роки «Златокрай» пройшов понад 23 тис. морських миль, його екіпаж провів на службі майже 2 тис. доби (з них близько тисячі - безпосередньо в море). У територіальному морі України прикордонники оглянули понад 500 українських та іноземних суден, припинили два десятка спроб порушення державного кордону.

Неодноразово катер був задіяний у широкомасштабних міжнародних військово-морських навчаннях «Сі Бриз», і іноземні експерти зазначали вишкіл, злагодженість дій та професіоналізм моряків-прикордонників. Як відзначають в прес-службі, «Златокрай» став свого роду трампліном для командирської кар'єри багатьох офіцерів.

У цьогорічний день народження екіпаж бойового катера отримав подарунки від шефів - з районного центру Золотоноша Черкаської області. Співробітники місцевого комбінату - тезки одеського «Златокрая» - морякам привезли масло і сир власного виробництва, зібрані жителями району гроші (17,8 тис. грн.), предмети побуту, а також - листи та побажання від вихованців Золотоніської школи-інтернату.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар