Наші міліціонери взяли участь у турнірі із кульової стрільби

1

Категорія: 


У Чорнобаї цього року за перемогу в турнірі з кульової стрільби на Кубок майора міліції Олександра Слинька боролись команди Драбівського районного відділу УМВС, Золотоніського міськрайвідділу, Соснівського районного відділу в м. Черкаси, команда УДАІ УМВС в Черкаській області, ветеранів УДАІ УМВС, Оржицького РВ УМВС Полтавської області, Чорнобаївського РВ УМВС та команда ветеранів цього райвідділу, пише газета «Родина і світ».

Турнір проводиться в Чорнобаї щороку в квітні – у день, коли під час виконання службових обов’язків загинув 33-річний майор міліції Олександр Слинько.

В урочистостях взяли участь представники влади району і селища, рідні, друзі, колеги, ветерани органів внутрішніх справ, діючі працівники та громадськість селища.

– Коли 15 років тому започатковувався цей турнір спільно з райдержадміністрацією, селищною радою і Чорнобаївським РВ УМВС, на меті було увіковічнити пам’ять Олександра Слинька і нагадати, що держава і громадяни шанують і пам’ятають тих, хто віддав своє життя за наш мир і спокій, – зазначив під час урочистостей почесний голова Асоціації «Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району» Петро Душейко.

Зазначимо, що Петро Григорович став одним із ініціаторів проведення цього турніру та протягом усіх років переймався турніром і підтримував його фінансово.

Перше місце в змаганнях з кульової стрільби виборола команда управління ДАІ м. Черкаси, яка і отримала перехідний кубок, друге – дісталося команді ветеранів Чорнобаївського РВ УМВС, третє – команді Драбівського РВ УМВС.

Окрім командних змагань, були і особисті заліки. Обійшовши всіх своїх суперників, кращим став Павло Левченко з Черкас, який набрав 45 очок з 50 можливих і залишив позаду Сергія Крота також з Черкас (42 очка) та Леоніда Войтовича з Чорнобая (41 очко). Всі учасники змагань отримали почесні грамоти, медалі та грошові винагороди.

Від імені всієї родини загиблого Олександра Слинька до присутніх звернувся його син, старший лейтенант міліції Олександр Олександрович, висловивши вдячність організаторам турніру, командам та тим, хто прийшов віддати данину шани його батькові, який став для нього прикладом у житті та роботі. А ще згадав нині покійного Григорія Злидаря, який на той момент працював у райвідділі міліції, потім селищним головою Чорнобая, а після смерті Олексанра Слинька став для сім’ї загиблого одним із тих людей, на підтримку та пораду якого вони завжди могли розраховувати.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар