Нагальні проблеми нашого міста вирішуємо разом

1

Категорія: 

Вчора в приміщенні міської ради було проведено чергове засідання членів нещодавно створеної громадської організації «Народна Рада «Наше місто – Золотоноша». На засіданні були присутні представники влади, депутати районної та міської ради, підприємці міста та небайдужі жителі міста. Всі, кого об’єднала спільна мета – робити наше місто Золотоноша кращим. На засіданні обговорювали різноманітні актуальні питання, які прямо стосуються нашого міста.

Відкрив засідання голова організації Ігор Вікторович Пауков. Він з радістю повідомив, що буквально на днях, силами небайдужих жителів міста та підприємців було відновлено роботу тренажерного залу спортивної школи, який знаходиться в приміщенні Будинку Дитячої та Юнацької.

Далі слово дали військовому комісару об'єднаного військового комісаріату Вадиму Кравецький, який надав інформацію про стан військових на східній частині нашої країни. Також було підняте питання з приводу відновлення роботи розформованої військової частини в центрі міста. Вадим Кравецький повідомив, що дійсно, такі розмови ведуться, та незабаром цілком можливе переміщення військової частини з півострова Крим, а саме з Євпаторії,  на територію нашої військової частини.

Після цього слово надали голові міськрайонної спілки воїнів-афганців Григорію Шкурко, який спільно з активістом міста запропонував відновити при школах навчання військової справи та надання першої медичної допомоги. Було запропоновано підготовити різноманітні інформаційні стенди, на базі ТСОУ відновити самі навчальні курси з військової підготовки молоді. Також було запропоновано, щоб на території війскьвої частин проводити «польові навчання».

Небайдужі підприємці міста піднімали питання щодо накладання мараторію на перевірки на певний час, задля поліпшення ведення бізнесу в нашому місті. Дану пропозицію присутні підтримали одноголосно.

Оскільки не за горами літо, небайдужими жителями міста було підняте питання щодо приведення до порядку улюбленого міста відпочинку всіх золотонісців у літній період – пляж «Причал», який знаходиться за селом Коробівка: щоб там облаштувати нормальну стоянку для автомобілів, вирівняти територію пляжу та тримати територію в чистому стані. Вирішили, що це питання також буде піднято на сесії районної ради, оскільки територія даного пляжу має відношення до сільради с. Коробівка.

Іншими учасниками засідання були озвучені і інші важливі для нашого міста питання: спорту, зокрема фінансування ФК «Спартак», стоянок в центрі міста, дорожніх знаків, які спричиняють незручності автомобілістам, проблема вбиралень та ряд інших актуальних  для нашого рідного міста Золотоноша питань.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар