Працівники Золотоніського Центру соціального обслуговування відвідали ветеранів Великої Вітчизняної війни

1

Категорія: 

Війна. У цьому слові біль і розпач матерів, плач сиріт. Це трагічна сторінка в історії людства, це події, від яких мимоволі здригаєшся і промовляєш: «Господи! Не дозволь цьому повторитися!».
З кожним роком все більше часу проходить від незабутніх травневих днів, коли на нашу землю прийшла Велика Перемога. На жаль, все менше залишається ветеранів у життєвому строю. Сьогодні ми вважаємо за честь зустрічатися та спілкуватися з ними.

Напередодні відзначення в районі 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні директор територіального Центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Золотоніському районі Олександр Пузєєв за участю голови районної громадської організації районної ради ветеранів війни та праці Тетяни Любаненко та завідувача відділення соціальної допомоги вдома Любові Обод відвідав ветеранів війни та праці, яких обслуговують соціальні робітники центру.

- учасника бойових дій Івана Федоровича Джулая, 1926 р. н., с. Антипівка;
- учасника війни Параску Іванівну Маркову, 1928 р. н.;
- учасника війни Євдокію Захарівну Руденко, 1922 р. н., с. Подільське;
- учасника бойових дій Антиповича Павла Кириловича, 1927 р. н., с. Драбівці;
- дитину війни Лідію Пилипівну Волошину, 1936 р. н., с. Ковтуни;
- дитину війни Галину Олександрівну Крупну, 1938 р. н., с. Мицалівка;
- інваліда Великої Вітчизняної війни Івана Панасовича Магирю, 1927 р. н., с. Лукашівка;
- учасника війни Марію Петрівну Шепету, 1933 р. н., с. Кривоносівка.

Також працівники центру побували в гостях у одиноких підопічних відділення соціальної допомоги вдома, інвалідів 2 групи загального захворювання Миколи Івановича Карого, 1950 р. н. та Лідії Григорівни Совайло, 1956 р. н. із села Привітне. Зустрілися також із працівниками та мешканцями Вознесенського будинку для пристарілих.
 
Метою візитів встало вивчення повсякденних потреб та умов проживання ветеранів задля підвищення рівня їх соціально-побутового та медичного обслуговування.

Спілкуючись з ветеранами, Олександр Іванович наголосив, що про подвиг ветеранів ніхто не забув і ніколи не забуде. «Ви були, є і будете поколінням переможців. А наш обов’язок пам’ятати, ціною яких зусиль була здобута Перемога».

За інформацією територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Золотоніському районі та сайту Черкаської РДА

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар