Наталія Старікова зустрілась з родиною переселенців з АР Крим та взяла участь у Всеукраїнському суботнику

1

Категорія: 

12 квітня до Золотоноші завітала перший заступник голови обласної державної адміністрації Наталія Старікова.

З нетерпінням на неї чекала сім`я переселенців з АР Крим, для того аби подякувати обласній владі за отриману допомогу, зокрема надання житла. Родина Педько складається з 2-х осіб: чоловік Юрій Педько та дружина Юлія Маркел, дітей не мають. Віднедавна вони проживають у м. Золотоноша в кімнаті гуртожитку Золотоніського професійного ліцею, всіма необхідними ремами забезпечені. У свою чергу Наталія Володимирівна попросила сім`ю переселенців звертатися до неї особисто, якщо виникатимуть якісь питання чи проблемні ситуації.

Також в цей день на Золотоніщині, проведенням суботнику на території районного центру, відзначили День довкілля. Представники влади, жителі м. Золотоноша та всі бажаючі взяли участь у Всеукраїнській акції «За чисте довкілля», організувавши роботу щодо проведення благоустрою та озеленення територій району.

Після зустрічі з Кримчанами Наталія Старікова разом з мером міста Віталієм Войцехівським та його заступниками висадили молоді саджанці дерев у парку ім. Неверовського.

В рамках суботника основні роботи були проведені на території міських парків, зокрема: прибрали сміття, хмиз, висадили дерева, квіти. Відповідні роботи проводились на всій території районного центру. Жителі міста провели прибирання на своїх вулицях, прибудинкових територіях, меморіальних комплексах, дитячих і спортивних майданчиках, на територіях, прилеглих до підприємств, установ і організацій.

Багатогранно використовуючи природні ресурси для потреб суспільства, нам слід діяти так, щоб не завдати шкоди, а навпаки, всебічно поліпшувати та примножувати можливості природи. Ми повинні жити не лише сьогоднішніми потребами, а й дбати про стан природи завтрашнього та майбутніх днів.

За інформацією управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар