Вітаємо переможців обласного огляду-конкурсу "Талантами щедра Тарасова земля"

1

Категорія: 

З нагоди 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка відбулися регіональні огляди народних аматорських театрів, народних аматорських театрів малих форм в рамках обласного огляду-конкурсу "Талантами щедра Тарасова земля".

В огляді-конкурсі взяли участь 20 аматорських театральних колективів із міст Умань, Звенигородка, Золотоноша, Сміла та Христинівського, Городищенського, Звенигородського, Золотоніського, Корсунь-Шевченківського, Шполянського, Чигиринського, Черкаського та Уманського районів.

Перше місце в обласному огляді-конкурсі народних аматорських театрів, народних аматорських театрів малих форм та аматорських театральних колективів "Талантами щедра Тарасова земля" в номінації "народні аматорські театри" визнано народний аматорський театр «Плеяда» Золотоніського районного Будинку культури (керівник Віктор Озірський, режисер-постановник Руслан Манжула).

В номінації «кращий актор» визнано Руслана Манжулу актора народного аматорського театру «Плеяда» Золотоніського районного Будинку культури за роль Сотника у постановці за мотивами твору Т. Г. Шевченка "Сотник".

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар