В санаторній школі-інтернат створили алею пам'яті Небесної Сотні

1

Категорія: 

1 квітня у  Золотоніській школі-інтернат розпочалося проведення акції «За чисте довкілля“. Оскільки школа розташована на території, загальною площею понад 7 га, тому щовесни роботи у шкільної родини вистачає. Учні 5-11 класів розпочали роботу по впорядкуванню квітників. Як приємно було дивитися на  шкільні клумби, на яких вже зазеленіли тюльпани, нарциси, півонії. Починають пробуджуватися до життя троянди, хризантеми, хости. З’явилися перші листочки на кущиках барбарису.

А 4 квітня на території школи була закладена алея Небесної Сотні в пам’ять про загиблих героїв Майдану.

Акція стала можливою завдяки тому, що підприємці із Домантово Олена Володимирівна та Олександр Геогрійович Кушніренки презентували школі понад 200 кущів чорної та червоної смородини. Ці щирі душею люди живуть за принципом: «Багатий не той, хто бере, а той, хто віддає». Саджанці, вирощені їх руками, завжди приживаються і дають щедрі плоди. Олександр Геогрійович розповів,  як доглядати за рослинами. Учні 8-11 класів обережно копали ямки, носили воду, саджали рослини, даруючи їм своє тепло. Навіть дощ не став на заваді у проведенні акції.  «Ми повинні пам’ятати минуле, щоб збудувати для себе гідне майбутнє»,  – ці слова стали для школярів правилом життя.

Мине кілька тижнів – і на маленьких кущиках смородини з’являться перші листочки. Наступного літа  вогнем запалають перші ягідки червоної смородини. Дивлячись на них, ми будемо згадувати тих, хто віддав своє життя для того, щоб українці мали гідне життя, за нашу волю, за наші права та чесність.

І тоді справдяться слова пісні, яка з’явилася на честь героїв Майдану:

Мамо, не плач. Я повернусь весною.
У шибку пташинкою вдарюсь твою.
Прийду на світанні в садок із росою,
А, може, дощем на поріг упаду.

Того ж дня у шкільному парку було посаджено  60 берізок та  54 сосни.
Робота з благоустрою шкільної території буде продовжена наступного тижня. Стомлені, але щасливі, школярі милувалися зробленим. «Яка ж гарна у нас школа»,  –  подумки говорив кожен сам собі.

За матеріалами сайту Золотоніської санаторної школи-інтернат

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар