В центральній районній бібліотеці презентували книги

1

Категорія: 

26 березня цього року в Золотоніській центральній районній бібліотеці відбулася зустріч учителів історії шкіл Золотоніського району з  кандидатом історичних наук, доцентом,  директором наукової бібліотеки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Лауреатом обласної краєзнавчої премії ім. М. Максимовича, відомим краєзнавцем нашого краю Григорієм Михайловичем Голишом.

Під час зустрічі Григорій Михайлович презентував свої книги, які вийшли з друку у 2010 – 2013 роках. Це зокрема такі видання як «Крізь роки й епохи. Історія і сучасність Чапаєвської школи» (2010), навчально – методичний посібник «Історична бібліографія»(2011), «Черкаський педагогічний інститут на шпальтах газети «Черкаська правда» 1954-1991р.р. Матеріали прес – моніторингу» (2012), «Покликані високим і вічним. Викладачі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького – члени національних  творчих спілок» (2013).Увазі присутніх була також представлена книга, яка щойно вийшла з друку і присвячена 70 – річчю визволення Черкащини від фашистських загарбників. Це збірник статей, документів,  матеріалів та спогадів «Не підлягає забуттю: нациський окупаційний режим на Черкащині (1941 – 1944).     Г.М. Голиш є одним із співавторів написання цієї книги.

Так, як Григорій Михайлович є директором наукової бібліотеки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та викладачем даного ВУЗу, він зробив представлення  очолюваної ним бібліотеки, розповівши детально про всі її відділи, а також про основну бібліотечну та видавничу діяльність, якою займаються викладачі закладу і особисто Г. М. Голиш. Ним же було презентовано навчально – науковий інститут історії і філософії ЧНУ ім.. Богдана Хмельницького, в якому Григорій Михайлович викладає такі предмети як історична бібліографія та основи нумізматики. Всі презентації  супроводжувалися відеорядом.

 Увазі учасників зустрічі було представлено книжкову виставку « З любов’ю в серці до рідного краю. Творчий доробок Григорія Голиша», яку підготували працівники читального залу районної бібліотеки. На ній були зібрані всі видання, автором яких є наш талановитий земляк Григорій Михайлович Голиш, який тісно співпрацює з районною бібліотекою і дарує до її фондів  кожну свою нову книгу.

За матеріалами сайту Золотоніської ЦРБ

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар