Захист прав дітей – одне з основних завдань районної влади

1

Категорія: 

Нещодавно відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку очолив заступник голови Золотоніської райдержадміністрації Андрій Ляпкало. У засіданні також взяли участь начальник служби у справах дітей Ніна Засенко, в. о. начальника управління праці та соціального захисту населення Валентина Скиба, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Юрківська, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Олександр Даценко, в. о. начальника відділу освіти Тетяна Пономарьова, а також батьки та інші члени комісії.

На порядок денний було внесено ряд питань, зокрема, про стан виконання батьківських обов’язків, визначення місця проживання малолітніх дітей, про стан виховання та утримання дітей, про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Під час засідання члени комісії ретельно вивчили всі наявні документи із заявлених справа, що потребували вирішення. На завершення обговорення з приводу  кожної справи винесли рішення та надали рекомендації і висновки щодо їх подальшого вирішення.

Зауважимо, що комісія має тяжку місію – приймати досить складні рішення, за якими стоять долі дітей.

За матеріалами сайту Черкаської ОДА

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар