Підвищення ціни проїзд в громадському транспорті

1

Категорія: 

В зв'язку з останнім підвищенням цін на паливно-мастильні матеріали організацією яка надає послуги з перевезення громадян в міському транспорті подана заява на збільшення тарифу на перевезення з 2.50 грн. на 3.50 грн. По цьому питанню будуть проведені громадські слухання, час та дата проведення буде розміщена в місцевій громадсько-політичній газеті "Златокрай".

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Коментарі

Тарифи на проїзд в автобусах міста Золотоноша не можуть бути підвищені, так як це питання не досліджувалось ні мерією м. Золотоноша ні народними депутатами. Пільговий проїзд також відмінили не обосновано. Я дуже часто їзджу в автобусах міста і району і бачу, що шофер тільки требує за проїзд, а квитки не видає за проїзд, спочатку пасажири требували, а потім так і привикли,бо ніхто ніколи не контролює. В кінці кожної поїдки шофер на свій розсуд відриває квитки і записує у відомість . В результаті податок на прибуток не сплачується,бо дохід занижений. Кому як не міському голові Войцехівському треба про це подбати. А ще декілька днів назад Яценюк говорив, що пільги в цьому році не будуть відмінятися. Пане голово , подумайте над цим питанням.

Те, що водій автобуса привласнює кошти - проблеми АТП-17112 і прокуратури. Надіюся по підвищенні тарифів будуть громадські слухання.

На мо думку, якби контролювали водіїв у міському транспорті, то і ціни за проїзд не потрібно було б підвищувати. Директор АТП говорить, що контролювати водіїв він не може, бо ніхто за таку зарплату не хоче працювати. Можливо і він "в долі", тобто частину виручки кладе в кишеню. Квитки не видають, бо ніхто їх не перевіряє. Щоб найняти контролерів також потрібні кошти. Та й самі автобуси комфортними не назвеш. У дощ - вся вода в салоні, а як сонце - весь пил і бруд осідає на сидіннях. Автобуси брудні, фіранки не прані уже хто зна скільки, двері тримаються на чесному слові, автобуси їздять не за графіком (то їдуть на 15 хвилин раніше, то на 10 хв запізнюються). Великих коштів, щоб привести до ладу салон автосуса не потрібно. Чистоти було б достатньо. Висновк можна зробити такий, якщо пан Гвоздик сам не схоче навести порядок у себе на підприємстві, то люди взагалі перестануть їздити у міському транспорті, а ті відсотків десять, які залишаться, то їздитимуть тільки на роботу.

Додати новий коментар