Слідчо-оперативні підрозділи ГУ Міндоходів у Черкаській області прозвітували про свою роботу

1

Категорія: 

Як повідомив заступник начальника – начальник слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Черкаській області Сергій Віннік, за результатами роботи за січень - лютий ц.р. за кримінальними провадженнями, що розслідуються слідчими Головного управління Міндоходів у Черкаській області, бюджету відшкодовано збитків на суму 2240 тис. грн.

В провадженні слідчих ГУ Міндоходів в області за два місяця перебувало 101 кримінальне провадження. Цього року розпочато 37 проваджень; закінчено 20 досудових розслідувань. Шість проваджень з обвинувальним актом направлено до суду.

Звітного періоду за матеріалами співробітників оперативного управління внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань інформацію про 11 тяжких та особливо тяжких кримінальні правопорушення у сфері оподаткування, з яких 6 – за ознаками ухилення від сплати податків. Наразі провадження по 3 з них завершені, матеріали направлені до суду; по них уже відшкодовано 625 тис. гривень.

Такі дані оприлюднив начальник оперативного управління Головного управління  Міндоходів у Черкаській області Ігор Щерб.

За два місяця оперативні працівники ГУ Міндоходів у Черкаській області вилучили з незаконного обігу товарно-матеріальні цінності на суму понад 1,6 млн. грн., у т.ч. на 1,5 млн. грн. – товари підакцизної групи. 

Внаслідок оперативно – розшукових заходів викрито та припинено діяльність організованої злочинної групи у складі трьох осіб, яка з липня минулого року здійснювала нелегальне виробництво та продаж алкогольної продукції.

З початку року за участі оперативного управління ГУ Міндоходів до Державного бюджету України надійшло 6,2 млн. гривень.

ГУ Міндоходів у Черкаській області

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар