Відбувся 2-й етап конкурсу «Найкращий читач району-2014»

1

Категорія: 

У Золотоніській бібліотеці для дітей відбувся 2-й етап конкурс «Найкращий читач району-2014». Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія-2014» є відкритим і проводиться як творче змагання дітей в усіх адміністративно-територіальних одиницях України, де є загальноосвітні навчальні заклади ІІ ступеня та/або бібліотеки.

В першому етапі Конкурсу, який проходив протягом лютого 2014 року, брали участь усі охочі учні 6-8 класів у 17 сільських і шкільних бібліотеках Золотоніського району. До Золотоніської бібліотеки для дітей на другий етап Конкурсу приїхало 27 осіб – кращі читачі із Богуславецької, Гельмязівської, Гладківщинської, Деньгівської, Коробівської, Кропивнянської, Крупської, Пальмирської, Піщанської, Подільської, Синьооківської, Чапаєвської сільських і шкільних бібліотек.

На районному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання учасників оцінювало компетентне журі у складі начальника відділу культури і туризму Золотоніської РДА Ірини Юхименко, провідного спеціаліста відділу освіти Золотоніської РДА Любов Литвиненко, завідувача відділом комплектування і обробки літератури Золотоніської ЦРБ Наталії Тимошенко, провідного методиста Золотоніської ЦРБ Діни Вовк, провідного бібліотекаря Золотоніської районної бібліотеки для дітей Ніни Гринь.

Учасники 2-го етапу Конкурсу передали членам журі для оцінювання власноручно заповнені щоденники, а координаторові – списки книжок, прочитаних під час підготовки до 1-го та 2-го етапів. Нагадаємо, без щоденника, списків книжок і заповненої Анкети учасників не допускали до змагань.

Журі, сільські бібліотекарі та вчителі літератури достойно оцінили інтерпретацію, креативність та артистизм учасників із Золотоніщини у Конкурсі улюблених героїв та книжок. Найкращі читачі сільських бібліотек закликали усіх, що читати – це круто!

Захоплення присутніх на інтелектуальному дійстві викликав конкурс «Ерудит» для учнів 6-8 класів за аналогом телевізійної гри «Найрозумніший».

За результатами оцінювання журі визначило 3-х переможців (по одному з 6, 7 та 8 класів), які отримали звання «Найкращий читач району (міста) – 2014» і продовжили змагання в 3-му етапі Конкурсу. Такими учнями виявились найкращі читачі із Деньгівської СБФ – Анастасія Хвиль та Оля Сергієнко, а також найкращий читач Коробівської СБФ – Ростислав Нетудихатка.

Саме вони представили Золотоніський район на обласному етапі конкурсу в Черкаській обласній бібліотеці для дітей.

Переможці 2-го етапу отримали диплом «Найкращий читач району -2014» та цікаві книги. Всі учасники також отримали подяки за участь в конкурсі «Найкращий читач України 2014 року» та художні і енциклопедичні видання, які організатори змогли придбати завдяки допомозі і підтримці відділу культури і туризму Золотоніської РДА, за профспілкові кошти бібліотечних працівників та спонсорські книги від приватного підприємця із м. Черкаси Романа Теслі.

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар