Лісівники та школярі Золотоніщини висадили ліс

1

Категорія: 

У рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» в Золотоніському лісгоспі відбулися заходи з посадки лісу. Традиційно для участі у акції лісівники запрошують учнів шкільного лісництва Коробівського навчально-виховного комплексу. Не став виключенням й цей рік. Лісові культури, які днями спільно висаджували у Вільхівському лісництві, особливі, бо присвячені 200-річчю з Дня народження генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка.

Учасники заходу з великим задоволенням та ентузіазмом взялися до справи. Працівники лісгоспу вчили школярів, як правильно саджати сіянці сосни, показуючи на власному прикладі мистецтво цієї відповідальної роботи. Лісничий Вільхівського лісництва Андрій Собченко та майстер лісу Іван Орисенко допомагали кожному учаснику, надавали слушні поради й закликали берегти молоді насадження.

Директор Золотоніського лісгоспу Ігор Гулик подякував школярам, які активно долучилися до корисної і потрібної справи, зробили свій вклад у збільшення зелених насаджень краю. Ігор Тимофійович зазначив, що «учні Коробівського шкільного лісництва до своїх здобутків у кілька десятків гектарів раніше посаджених лісових культур можуть з упевненістю додати ще гектар новоствореного соснового лісу, закладеного в пам'ять про Кобзаря».

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар