Футболісти ЗОШ №3 прийматимуть участь у другому етапі Кубку Націй Danone"

1

Категорія: 

Футбольна команда Золотоніської ЗОШ№3 пройшла до другого етапу "Кубку Націй Danone" - наймасштабнішого дитячого футбольного чемпіонату в світі, де 200 000 юних футболістів змагаються за право стати чемпіонами світу у футбольній столиці світу - Бразилії. Вже восени цього року команда-переможець національних змагань представить Україну на міжнародному фіналі турніру.

Згідно з повідомленням організатора турніру, наші школярі представлятимуть солідний десант локальних переможців першого етапу від Черкащини - 25 шкіл. 

"Ми в Данон віримо,  що кожен українець може жити на 5 років довше і допоможемо їм досягти цього вже через 5 років". - зазначає генеральний директор ТОВ "Данон" Марек Войтина, - "Для цього ми розбудовуємо здорове суспільство через корисні продукти та соціальні ініціативи. Проект «Кубок націй Данон» дає можливість кожному школяреві змагатися за свою мрію , захищати кольори національної збірної на міжнародній арені",

«Кубок націй Данон» - це найбільший футбольний чемпіонат, що об’єднує дітей 10-12 років з 45 країн світу. Щорічно у змаганнях беруть участь близько 2,5 мільйонів школярів з усього світу.

Юні українці беруть участь у «Кубку націй Данон» вже 12 років поспіль. Найбільше досягнення за цей час - почесне третє місце команди з Кременчука в 2000 році. А в 2010 році на турнірі в Південній Африці учні середньої школи № 73 м. Львів посіли почесне п'яте місце.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар