Школярі Золотоніщини – патріоти своєї країни

1

Категорія: 

Для педагогічного колективу Гельмязівської школи патріотичний напрямок роботи був і залишається пріоритетним. У процесі навчання постійно проводять  тематичні виховні заходи та свята з української мови, літератури, історії. Під керівництвом директора школи Олександра Денисенка в навчальному закладі формують особистість громадянина – патріота України, підготовленого до життя, з високою національною свідомістю.

Долучився до процесу патріотичного виховання учнів Гельмязівської школи і Золотоніський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Для учнів 11 класів, до яких приєдналися усі бажаючі, було проведено бесіду, на якій обговорили, що патріотизм – це не лише велика любов, але й високий обов’язок кожного педагога та учня. Одним з ініціаторів проведення заходу стала шкільний соціальний педагог Ольга Гусейнова.
Бесіда відбулася під гаслом великого педагога Василя Сухомлинського:  «Патріотизм – це серцевина людини, основа її активної позиції».

За інформацією відділу регіональної та інформаційної політики апарату Золотоніської райдержадміністрації

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар