Депутати ухвалили ряд важливих рішень

1

Категорія: 

21 березня продовжила свою роботу 24 сесія районної ради 6 скликання. У пленарному засіданні брали участь голова РДА Олександр Манчук, депутат обласної ради Іван Костогриз, керівники управлінь, відділів, інших структурних підрозділів РДА, представники прокуратури, правоохоронних органів, сільські голови, представники Народної ради та місцеві ЗМІ. Головував на сесії голова районної ради Валерій Саранча, який на початку ознайомив присутніх із роботою, що проводилася у районі в міжсесійний період. Найбільше уваги, як зазначив Валерій Петрович, було приділено мобілізаційним питанням.

І навіть у день проведення сесії 60 осіб військовозобов’язаних із Золотоніського району було направлено у м. Білу Церкву де формується військова частина, проводяться військові навчання. «І це досить серйозні речі», - підкреслив голова районної ради і закликав депутатів працювати оперативно і приймати конструктивні рішення.

У ході проведення сесії прийнято низку організаційних рішень, які стосувалися присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради та його заступнику та умов їхньої праці. Депутати погодили зміни до складу постійних комісій районної ради та президії. Досить жваво обговорювалося питання щодо відновлення роботи терапевтичних ліжок Золотоніської ЦРЛ, а саме на базі лікувальних установ у Пальмирі і Домантовому. На ці потреби додатково буде спрямовано 700 тис. грн. Значну підтримку зголосилися надати сільські ради, які до того ж мають провести ремонтні роботи у цих приміщеннях за власні кошти.

Окрім озвученого, депутати прийняли рішення про передачу в оренду нежитлових приміщень та майна районної комунальної власності, внесли зміни у редакційні ради районної газети «Вісник Золотоніщини» та районного радіомовлення.

Під час обговорення депутатського звернення Володимира Мархоцького щодо використання на території Золотоніської ЦРЛ приміщень права комунальної власності районної ради, які передані в оренду під аптеки приватним підприємцям та підприємствам з метою вивчення питання, було утворено тимчасову комісію із депутатів районної ради.

Депутати прийняли до уваги запит свого колеги Світлани Скаковець, яка висловила стурбованість жителів с. Шабельники з приводу зміни графіку руху рейсового автобусу «Золотоноша-Шабельники». Проблема пасажирського сполучення віддалених сіл нині набуває гостроти через нерентабельність рейсів. До того ж, як зазначив голова районної ради Валерій Саранча проблемою є і відшкодування коштів за пільгове перевезення перевізникам. За минулі роки заборгованість сягнула більше 2 млн. грн. Депутат Олексій Кібальник запропонував навести лад серед самих перевізників, а його колега Сергій Кир’яченко запропонував комісії районної ради розібратися з цим питанням.

У своїх запитах, депутат Іван Малий порушив питання щодо оперативного наповнення інформацією сайту Золотоніського району, а депутат Микола Йосипка щодо будівництва птахоферми на території с. Бубнівська Слобідка. На це голова районної РДА Олександр Манчук відповів, що наразі відбуваються тільки громадські слухання. За словами посадовця про будівництво не йдеться, а лише про реконструкцію.

У кінці своєї роботи депутати одноголосно ухвалили звернення з приводу агресії проти нашої країни, провокацій та окупацій українських територій. Закликали згуртуватися усі політичні сили, для захисту суверенітету, підтримки наших Збройних сил і відновлення територіальної цілісності України.

За матеріалами сайту Золотоніської РДА

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар