На Черкащині розпочато операцію «Автомобіль»

1

Категорія: 

З ініціативи Державтоінспеції Черкаської області, з метою стабілізації оперативної обстановки, профілактики та розкриття кримінальних правопорушень пов’язаних з транспортними засобами, на території Черкащини, з 24 березня, розпочато операцію «Автомобіль».

Під час проведення операції особливу увагу буде приділено приватним та кооперативним гаражам, автостоянкам, які здаються в оренду, де можуть знаходитись викрадені автомобілі, місцям розбирання автотранспорту, місцям приймання металобрухту, не залишаться без уваги і автостоянки, гаражі, місця обслуговування і ремонту автомобілів.

В ході проведення цих заходів буде посилено нагляд за автошляхами на предмет виявлення та затримання викрадених автомобілів та осіб, які використовують автотранспорт з підробленими номерами вузлів, агрегатів, та документи на них, незаконно зберігають і перевозять вогнепальну зброю, вибухівку, боєприпаси, наркотики тощо.

Про це інформує прес-служба ДАІ області

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Додати новий коментар