Володарями електронних ключів стали майже 2 тис. осіб

1

Категорія: 

Із початку 2014 року станом на 21 березня послугами акредитованого Центру сертифікації ключів, який діє при Золотоніській ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області, скористалися 1930 осіб. Клієнтам видано 2373 посилених сертифікатів відкритих ключів.

Як зазначає в. о. начальника Золотоніської ОДПІ Антоніна Миргородська, порівнюючи з аналогічним періодом минулого року, помічається істотний зріст як кількості виданих цифрових підписів, так і кількості клієнтів Центру акредитації.

Як і завжди, найактивнішими користувачами послуг Центру є фізичні особи. Їх кількість з початку поточного року сягнула 1642. За цей же період власниками електронних ключів стали 288 юридичних осіб.

Із початку цього року Акредитований центр сертифікації ключів перейшов на використання двох посилених сертифікатів відкритого ключа. За словами Антоніни Миргородської, такий формат криптографічних повідомлень унеможливлює підробку ключів та посилює захист інформації від сторонніх осіб. 

Видані центром ключі електронного підпису дають змогу подавати до органів Міндоходів не тільки податкову звітність, а і звітність з єдиного соціального внеску.

Золотоніська ОДПІ нагадує: суб’єкти господарювання, котрі використовують працю найманих осіб, зобов'язані
звітуватися за основним місцем своєї реєстрації щомісяця протягом 20 календарних днів (що настають за останнім днем звітного місяця). Нараховані ж суми єдиного внеску страхувальники сплачують не пізніше 20 числа наступного місяця.

Золотоніська ОДПІ  ГУ Міндоходів  у Черкаській області

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар