Черкаський політичний цирк на теренах Золотоноші - тимчасові незручності чи все-таки тенденція?

1

Категорія: 

Мда… Сидів-сидів вчора, читав-читав: спершу публікацію на сайті, потім купу аргументів в стилі «сам дурень» до першої години ночі, потім згадував ті епізоди, при яких був присутній особисто, і що хочу сказати – друзі, ви взагалі хоч трохи ґрунту під ногами маєте? Я довго не міг підібрати слів, але ж, врешті-решт, голови включати будемо?

Після виру революційних подій, після сотні жертв, після появи надій на якісь фундаментальні зміни, під час такої скрути в країні організація, яка мала в теорії стати рушійною силою побудови нового суспільства та влади, займається колекціонуванням скріншотів коментарів та аудіозаписів телефонних розмов 17-річного хлопця! Що це організація така, яку, за словами вашої очільниці, зміг повністю дискредитувати простий хлопець Сашко з II-ї Золотоноші? Вам самим не смішно, панове?

А мені вже не смішно. Мені особисто огидно. Я не хочу бачити і відмовляюсь сприймати політичний цирк, притаманний Черкащині останні 10 років. Спершу шестирічні чвари та ділення всього, що можна поділити, потім чотири роки імітації боротьби з режимом, зараз… Лицемірство, жадібність, кар’єризм, егоїзм, зрадництво – ось обличчя черкаської політики, незалежно від політичних уподобань. Все працює по-старому, всі схеми, вся система корупційних відносин, відкатів, кругової поруки, зате діяльність політичну розвинули, ого-го. Я зарікся їздити до Черкас та світитися будь-де в тій тусовці вже на другий день після втечі Януковича з країни, коли побачив десятки шалених очей, в яких написано «ДЕРИБАН», коли побачив раритетні скелети, котрі нарешті повилазили із шаф, вдаючи з себе єдине джерело перебудови країни. Остання надія була на рідне місто – нові люди, нові настрої, нові стандарти тощо. Не склалося. Побачив «нових» людей вдосталь, «любі друзі» повертаються на сцену. Особливо список кандидатів на портфельчик порадував.

Тиха і спокійна Золотоноша раптово активно включилася у правила гри обласного цирку. Імітація діяльності, псевдоепатаж, перебільшення власної значимості – ось те, з чим вже асоціюється оновлений політикум нашого міста. А, на секундочку, це люди, котрі в перспективі (і я чомусь впевнений, що так і буде) не сьогодні, так завтра очолять керівні посади РДА. І ще й вибори місцеві попереду.

Я до чого веду, власне – зовсім не відкидаю і не применшую користь від вашої діяльності як за останній місяць і в перспективі. Навіть змушую себе вірити, що все не так погано, а це все – лише тимчасові незручності. Працюйте (або імітуйте, хто як захоче), будь-ласка. Людей тільки не чіпайте. І всі будуть щасливі. Поверхнево, звісно. Але не рийте самі собі яму. Такі негідні вчинки - це сміх і ганьба одночасно, справді.

Сергій Марченко

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар