Цензура "по-народному": представники "Народної ради" провели "профілактичну" бесіду з жителем міста

1

Категорія: 

Члени «Народної ради» Золотоноші сьогодні вдалися до акту залякування жителя міста, незгодного з політикою громадського об’єднання.

Про це в коментарі порталу Золотоноша Online повідомив прес-секретар міського осередку партії «Свобода» Олександр Городинець, котрий і став жертвою інциденту.

За його словами, вдень до його помешкання завітали чотири особи на чолі з Оленою Фюдр з метою морального тиску на Олександра та його родину. Причиною візиту гості назвали критичні та коментарі в соціальних мережах та, начебто, наклеп на діяльність організації.

«Зовсім не з того починає свою діяльність поважна «Народна Рада», - коментує ситуацію Городинець. – «Якщо відтепер такі методи спілкування та формування прихильників – нормальні для нашого міста та країни, то в мене виникає багато питань до тих, хто завтра в перспективі обійме різні посади у виконавчій владі».

«Дуже багато треба відваги, аби таким чином «переконувати» простих жителів міста», - резюмує Олександр.

Нагадаємо, Олександр Городинець був обраний тимчасовим прес-секретарем «Народної ради» в процесі її утворення, однак декілька днів тому відмовився приймати участь в діяльності організації після останнього її засідання.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Читати далі про: 

Коментарі

Як не соромно влаштовувати розборки зі школярем, хоча цей Спшко в стократ разів розумніший цієї Фюдр!!! Вона нічого в житті не досягла, лише вміє чужих чоловік із сімей відбивати. Ми її розум вже побачили на засіданні міської ради, що не скажи все дурня!!!!Іди, дівчинко, учися грамотно висловлювати думки, а то якщо ми всі, хто вважає тебе тупою, прийдемо до тебе в дім, то хахалі не допоможуть!

Додати новий коментар