Золотоноша приймає біженців з Криму

1

Категорія: 

Днями в місто Золотоноша приїхала сім'я з Сімферополя. Люди бігли від війни, залишивши там квартиру і все майно. Тут їм довелося починати все з нуля. Але на допомогу до молодої сім'ї прийшли місцеві жителі.

Ось уже кілька днів кримчанин Юрій працює на будівництві в Золотоноші. І живе в гуртожитку місцевого ліцею. Залишити рідний Сімферополь і свою квартиру вони з дружиною вирішили тиждень тому. Але виїхати виявилося не так-то просто.
Юрій, переселенець з Криму:
- Була перевірка, звичайна перевірка, взяли, забрали і порвали паспорт. Все, щоб люди не їхали. Ну, вдалося, вирвалися, це страшно, це я не знаю, як це навіть назвати, у мене немає слів.
Куди їхати - довго не думали. Подзвонили в Золотоношу людям, які знімали у них квартиру минулого літа і ті запросили до себе. Буквально відразу молодій сім'ї тут знайшли і роботу, і житло.
Юрія з дружиною поселили кімнаті гуртожитку. Для біженців з Криму в цьому студентському гуртожитку виділили цілий поверх. Завуч ліцею каже: розмістити зможуть 50 осіб. За проживання - не візьмуть ні копійки.
Світлана Плаксій, заступник директора з виховної роботи Золотоніського ліцею:
- Ми чим зможите - тим допоможемо. Українці люди щирі, добрі, відверті.
Роман - координатор місцевої самооборони. Розповідає: коли мешканці Золотоноші дізналися, що в місто приїхала сім'я з Криму, багато хто готові були поділиться не тільки продуктами.
Маленька родина Юрія потроху обживається в Золотоноші. Вже придбали телевізор і деякі меблі. Планує підзаробити грошей і зняти квартиру. Їхати звідси вже не хочуть

Станіслав Кухарчук, Павло Тимошенко, ТК Інтер, Черкаська область, Подробиці.

До відома громадян, які приїхали з Автономної республіки Крим та міста Севастополь для отримання усіх видів державної соціальної підтримки прохання звертатися в управління праці та соціального захисту населення виконкому Золотоніської міської ради за адресою: м. Золотоноша вул. Шевченка 70 тел. (04737)5-27-92.

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар