Міський семінар вчителів права

1

Категорія: 

13 березня 2014 року  в стінах Золотоніської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату  відбувся міський семінар вчителів права з проблеми «Міжпредметні зв’язки на уроках права».

У гості до нас завітали вчителі права усіх шкіл міста та методист відділу освіти Заїка В.М. Розпочався семінар з вітального слова директора школи В.І.Чамати  та презентації ним навчального закладу. Учитель Базар’я Оксана Миколаївна провела відкритий урок у 9 класі на тему «Взаємні права та обов’язки батьків та дітей». Дев’тикласники розмірковували над вирішенням складних життєвих ситуацій, намагалися розібратися у складних життєвих  проблемах, що часто виникають у сучасних сім’ях. Особливо активними були Макситм Ляпкало, Женя та Віталій Луганські, Вадим Ярмоленко та Роман Бабіч.

Гості познайомилися з навчальною та матеріальною базою навчального закладу. Екскурсія по школі викликала чимало емоцій та запитань у гостей, особливо під час відвідування спального корпусу, де відбулася реконструкція частини будівлі. Маленькі, затишні сучасні спальні дуже сподобалися гостям.  Більшість із них були у нас вперше, тому побачене приємно їх вразило.

Гарно умебльовані та оформлені класи, затишні спальні, сучасний фізіотерапевтичний кабінет – все це не могло не сподобатися.

Велике емоційне потрясіння пережили гості, переглянувши прем’єру вистави шкільного театру «Скорбить Вкраїна – чорна, як вдова». Наші актор (учні 7, 10 та 11 класів) знову були неперевершеними. Їх щирість вражала. Важко було дібрати слова, щоб висловити враження від побаченого.

За матеріалами сайту Золотоніської санаторної школи-інтернату

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар