Відбулася зустріч очільників району з місцевими товаровиробниками

1

Категорія: 

Днями голова Золотоніської райдержадміністрації Олександр Манчук та голова районної ради Валерій Саранча зустрілися з представниками сільськогосподарських організацій та товариств району. Окрім представників ТОВ СП «Золотоніське», ТОВ «Красногірське» та СТОВ «Чапаєвське», були запрошені також представники організацій контролюючих органів.

Розпочавши зустріч, голова РДА наголосив, що ефективна робота приватних підприємців, бізнесових структур, є рушійною силою економічного зростання району.
Під час зустрічі з’ясовували питання про своєчасні виплати заробітної плати, про оренду земельних ділянок, сплату податків, проблему надання кредиту, залучення інвестицій та ін. Запрошені підприємці детально проінформували про причини тих проблем, які стосуються їхніх організацій, та вказали строки вирішення цих питань.
Підприємці мали змогу на зустрічі почути відповіді на свої запитання від керівництва району.
Олександр Андрійович зазначив, що у сучасних умовах вести бізнес нелегко. На плечах підприємця велика відповідальність за тих людей, яким він дає роботу, поповнення бюджету різних рівнів через сплату відповідних податків. «Безперечно, це нелегка ноша, підприємці повинні мати відповідні знання, певний досвід роботи та не боятися труднощів. Водночас влада всіляко має підтримувати таких підприємливих людей, - зауважив посадовець».
Підсумовуючи зустріч, голова районної ради Валерій Саранча сказав, що на сьогодні дуже важливо налагодити ефективну взаємодію влади та підприємців для вирішення спільних проблемних питань соціально-економічного розвитку, розвитку підприємництва регіону, тому запроваджені зустрічі будуть проходити й надалі.

За матеріалами сайту Золотоніської РДА

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар