Провели координаційну нараду з питань інвентаризації земель

1

Категорія: 

17 березня відбулась нарада голови Золотоніської районної державної адміністрації Олександра Манчука за участю голови районної ради Валерія Саранчі, заступників, завідувачів секторами апарату, начальників відділів, керівників структурних підрозділів, територіальних органів виконавчої влади, керівників підприємств і організацій району.

На порядку денному розглянули питання про стан інвентаризації земель в межах та за межами населених пунктів району, стан укладення договорів оренди на землі державної власності та договорів оренди на невитребувані та неуспадковані земельні частки (паї). З докладною інформацією виступив заступник управління Держземагенства у Золотоніському районі Андрій Кисіль. За словами Андрія Миколайовича, на сьогодні проінвентаризовано 71% земель Золотоніського району. Щодо укладення договорів стосовно використання невитребуваних та неуспадкованих паїв повідомляється, що станом на 13.03.2014 року в Золотоніському районі обліковується 713,4 неуспадковані паї на загальну площу 1800,6 га та 31 невитребуваний пай на загальну площу 89,51 га.
Ознайомлення зі змінами в чинному законодавстві провів провідний спеціаліст відділу юридичного забезпечення апарату райдержадміністрації Ярослав Блоха.
Також була представлена інформація про роботу відділів і секторів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації.
Аналізуючи почуту інформацію, голова Золотоніської РДА Олександр Манчук надав відповідні доручення.

За матеріалами сайту Черкаської ОДА

Приєднуйтесь до нас в Twitter, Facebook, Google+ або через RSS, щоб бути в курсі останніх актуальних новин Золотоноші та району.

Додати новий коментар